• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » بیکار شدن استادان واحدهای تعطیل شده در دانشگاه غیر انتفاعی
  کد خبر : 1919661

  بیکار شدن استادان واحدهای تعطیل شده در دانشگاه غیر انتفاعی

  رئیس دانشگاه غیر انتفاعی و موسسات غیر دولتی گفت:‌ استادان دانشگاه‌های تعطیل شده به دلیل بیکار شدن می‌توانند جهت دریافت خسارت به اداره کار مراجعه کنند. علی آهون‌منش رئیس دانشگاه غیرانتفاعی و موسسات غیردولتی با اشاره به فعالیت های پژوهشی این دانشگاه در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اظهار داشت:‌ دانشگاه غیر انتفاعی هیچ بودجه‌ای تحت عنوان‌های…

  رئیس دانشگاه غیر انتفاعی و موسسات غیر دولتی گفت:‌ استادان دانشگاه‌های تعطیل شده به دلیل بیکار شدن می‌توانند جهت دریافت خسارت به اداره کار مراجعه کنند.

  ۵۰

  علی آهون‌منش رئیس دانشگاه غیرانتفاعی و موسسات غیردولتی با اشاره به فعالیت های پژوهشی این دانشگاه در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اظهار داشت:‌ دانشگاه غیر انتفاعی هیچ بودجه‌ای تحت عنوان‌های پژوهشی و فرهنگی از وزارت علوم و دولت دریافت نکرده و پول تحقیقات این واحد آموزش عالی از طریق شهریه دانشجویان تامین می‌شود.

  وی ادامه داد: پژوهش و تحقیقات دانشجویان ارشد و رسانه مقطع دکترا تحت عنوان پژوهش در این دانشگاه تحت عنوان تحقیق انجام شده و این مرکز آموزش عالی با توجه به کسری بودجه هرگز اجازه نمی‌دهد این مسئله وقفه‌ای به تحقیقات دانشجویان دکترا و ارشد وارد کند.

  رئیس دانشگاه غیر انتفاعی و موسسات غیر دولتی یادآور شد:‌ وام دانشجویی از طریق صندوق رفاه وزارت علوم دریافت می‌شود و برای سال تحصیلی جدید میزانش به دلیل کسری بودجه‌ها در بخش دانشگاهی تغییر نکرده است.

  وی عنوان کرد: دانشجویانی که دانشگاهشان تعطیل شده می‌توانند به نزدیک‌ترین واحد آموزش عالی فوق درخواست انتقالی داده و ادامه تحصیل خود را در آنجا بگذارند.

  آهون‌منش ابراز داشت: استخدام مراکزی که واحدشان تعطیل شده در صورت فراغت از تدریس در واحدی دیگر با مراجعه به اداره کار می‌توانند خسارت‌های ناشی از بیکاری را دریافت کنند.

  وی گفت:‌ به ازای هر دانشجو در هر ترم مبلغ ۸ هزار تومان تحت عنوان فعالیت‌های فرنگی گرفته و پول دریافتی نیز در حسابی جداگانه‌ای در مراسمات مختلفی هزینه می‌شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.