• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » هزینه ۲ برابری نذری‌ها در دهه اول محرم نسبت به بودجه بهزیستی کشور
  کد خبر : 1919657

  فیروزآبادی مطرح کرد:

  هزینه ۲ برابری نذری‌ها در دهه اول محرم نسبت به بودجه بهزیستی کشور

  قائم مقام وزیر کار گفت:بر اساس برآورد حاصله، هزینه نذری‌هایی که در دهه اول محرم هزینه می‌شود، ۲ برابر بودجه بهزیستی در سال است.  ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر کار در همایش محرم و خیر جمعی که امروز(یکشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه امروز ضمن سوگواری برای امام حسین(ع) به رابطه بین محرم و خیر…

  قائم مقام وزیر کار گفت:بر اساس برآورد حاصله، هزینه نذری‌هایی که در دهه اول محرم هزینه می‌شود، ۲ برابر بودجه بهزیستی در سال است.

  ۴۹

   ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر کار در همایش محرم و خیر جمعی که امروز(یکشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه امروز ضمن سوگواری برای امام حسین(ع) به رابطه بین محرم و خیر جمعی می پردازیم، اظهار داشت: در چند سالی که در وزارت کار مشغول به کار شده ام، تمام تلاش ما مبنی بر دستور وزیر نهضتی برای تشکیل خیر جمعی است.

  وی گفت: خیر در اسلام شاید بیش از ادیان اسلام و پس از آن هم وجود داشته داشته اما اسلام بیش از پیش به این موضوع پرداخته شده است.

  قائم مقام وزیر کار بیان کرد: امت اسلام از مهمترین امت‌ها است که از میان انسان‌ها برآمده است و در بین امت‌های اسلامی نیز افرادی هستند که به خیر دعوت می کنند که قرآن از آنها با عنوان رستگاران یاد می کند.

  فیروزآبادی با بیان اینکه موضوع بعدی پس از توجه به واژه خیر، جمعی بودن کار خیر است، گفت: در جامعه مدرنی که جمعیت های کلان شکل گرفتند، موضوع خیر جمعی بحث برانگیز است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.