• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اعطای وام۲ میلیون تومانی بلاعوض به دختران دم بخت کمیته امداد
  کد خبر : 1919428

  اعطای وام۲ میلیون تومانی بلاعوض به دختران دم بخت کمیته امداد

  معاون حمایت و سلامت خانواده در کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: دختران دم بخت تحت پوشش کمیته امداد ۲ میلیون تومان وام نقدی بلاعوض دریافت خواهند کرد. فاطمه رهبر معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره)  اظهار داشت: در حال حاضر ۴۶۰ هزار دختر در آستانه ازدواج بین۱۵ تا ۳۵ سال و همچنین…

  معاون حمایت و سلامت خانواده در کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: دختران دم بخت تحت پوشش کمیته امداد ۲ میلیون تومان وام نقدی بلاعوض دریافت خواهند کرد.

  ۱۴
  فاطمه رهبر معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره)  اظهار داشت: در حال حاضر ۴۶۰ هزار دختر در آستانه ازدواج بین۱۵ تا ۳۵ سال و همچنین ۱۰۵ هزار دختر بازمانده از ازدواج بالای۳۵ سال در کشور وجود دارد.

  وی افزود: کمیته امداد برای تمام دختران دم بخت تحت پوشش بسته های حمایتی را در غالب جهیزیه پیش بینی کرده که بین۱۴ تا ۱۵ قلم از کالاهای اساسی تولید داخل با نگرش و رعایت اقتصاد مقاومتی است و در صورت ازدواج این هدایا به آنان تقدیم می‌شود.

  رهبر تصریح کرد: در صورت نیازمند بودن این افراد ۲ میلیون تومان وام بلاعوض به طور نقدی پرداخت می‌شود و ۱۶۶ هزار نفر از دخترانی که تا پایان امسال به خانه بخت می‌روند نیز این هدایا را دریافت خواهند کرد.

  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد در پایان گفت: با توجه به نگاه اشتغال و مشکلات آن در روستاها و مهاجرت پسران جویای کار به شهرهای بزرگ، روستاها با کمبود جنس مذکر مواجه شده و در نتیجه شانس ازدواج دختران کمتر است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.