• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » مجلس با استفاده از نظرات دولت، برنامه ششم را تدوین می‌کند
  کد خبر : 1919417

  مجلس با استفاده از نظرات دولت، برنامه ششم را تدوین می‌کند

    “محمدرضا تابش” عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات ، با بیان اینکه برخی از احکام مورد نیاز قانون برنامه تقدیمی از سوی دولت جامعیت لازم را به عنوان لایحه برنامه ششم توسعه ندارد، گفت: معتقدم مقام معظم رهبری هم در پاسخ نامه رئیس مجلس پیرامون برنامه ششم از دولت خواسته‌اند لایحه برنامه‌ ششم مدنظر…

   برنامه ششم

   

  “محمدرضا تابش” عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات ، با بیان اینکه برخی از احکام مورد نیاز قانون برنامه تقدیمی از سوی دولت جامعیت لازم را به عنوان لایحه برنامه ششم توسعه ندارد، گفت: معتقدم مقام معظم رهبری هم در پاسخ نامه رئیس مجلس پیرامون برنامه ششم از دولت خواسته‌اند لایحه برنامه‌ ششم مدنظر مجلس را ارائه کند.
  نماینده مردم اردکان ضمن انتقاد به دولت مبنی بر اینکه می‌توانست قبل از اینکه کار به نامه‌نگاری برسد لایحه برنامه ششم توسعه را به مجلس ارائه کند، افزود: دولت می‌توانست با استفاده از نظرات مشورتی نمایندگان، لایحه جامعی را در این مورد ارائه کند که تبعات منفی کمتری هم داشته باشد.

  وی با اشاره به اینکه کمیسیون تلفیق رسیدگی به کلیات لایحه برنامه ششم را براساس همان احکام ارائه شده از سوی دولت آغاز کرده است، بیان داشت: اکنون ۵ کمیته تخصصی در کمیسیون تلفیق پیش‌بینی شده تا با دریافت نظرات مشورتی نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی گزارش جامعی را ارائه کنند.

  تابش ادامه داد: کمیسیون تلفیق گزارش کمیته‌های تخصصی را محور و مدار کار خود قرار داده و در ادامه، طی جلسات خود نظر نمایندگان دولت را پیرامون تدوین برنامه ششم توسعه جویا خواهد شد.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خاطرنشان کرد: ملاک ما برای جمع‌بندی نهایی برنامه ششم گزارشات کمیته‌های تخصصی کمیسیون تلفیق خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.