• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » جذب بیش از ۳ هزار هیات علمی در فراخوان آبان ماه دانشگاه آزاد
  کد خبر : 1919357

  جذب بیش از ۳ هزار هیات علمی در فراخوان آبان ماه دانشگاه آزاد

  رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از جذب سه هزار و ۵۰۰ نفر طی فراخوان جذب اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد. علیرضا وحیدی رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه اولین فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال ۹۵ از اوایل آبان ماه فعال می شود. وی با بیان…

  رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از جذب سه هزار و ۵۰۰ نفر طی فراخوان جذب اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد.

  ۴

  علیرضا وحیدی رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه اولین فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال ۹۵ از اوایل آبان ماه فعال می شود.

  وی با بیان اینکه در این فراخوان جذب سه هزار و ۵۰۰ نفر در دستور کار است، ادامه داد: از آنجا که قرار بود سامانه این فراخوان از ابتدای مهر ۹۵ فعال شود، یک فرصت یکماهه برای واحدها و برای دانشجویان در نظر گرفته شد که تلاش شده بصورت فشرده ظرف مدت ۴۵ روز تمام فرآیند جذب را انجام دهیم.

  رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نسبت استاد به دانشجو در این دانشگاه بیان کرد: نسبت فعلی یک به ۴۷ است اما با توجه به برنامه ریزی برای فراخوانهای پیش رو قصد داریم این نسبت را به، یک به ۳۷ کاهش دهیم.

  وحیدی یادآور شد: امیدواریم طی برنامه ریزی برای دو فراخوان در سال ۹۵ و دو فراخوان دیگر در سال ۹۶، به این نسبت ایده آل برسیم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.