• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » اضافه شدن یک مرز دریایی برای تردد اربعین
  کد خبر : 1919189

  اضافه شدن یک مرز دریایی برای تردد اربعین

  فرمانده ناجا در حاشیه افتتاح سامانه «سپهتن» اظهار داشت که نیروی انتظامی خدمات خود به زائران حسینی را در سه مرز زمینی و یک مرز دریایی ارائه خواهد داد. سردار حسین اشتری در حاشیه افتتاح سامانه سپهتن و تیپ جدید ساختمان‌های پاسگاه پلیس راه با اشاره به تاثیر بهره برداری از این سامانه بر ارتقاء…

  فرمانده ناجا در حاشیه افتتاح سامانه «سپهتن» اظهار داشت که نیروی انتظامی خدمات خود به زائران حسینی را در سه مرز زمینی و یک مرز دریایی ارائه خواهد داد.

  ۴۴
  سردار حسین اشتری در حاشیه افتتاح سامانه سپهتن و تیپ جدید ساختمان‌های پاسگاه پلیس راه با اشاره به تاثیر بهره برداری از این سامانه بر ارتقاء توان مقابله با تردد کالای قاچاق اظهار داشت: افتتاح این سامانه در کنترل حمل و نقل بار می‌تواند تا اندازه بسیاری موثر باشد.
  فرمانده ناجا اضافه کرد: با بهره مندی از تکنولوژی روز می توان نظارت و کنترل بیشتری را بر ترددهای جاده ای اعمال کرد و کنترل هوشمندتری داشت.
  وی در ادامه با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس برای تاسوعا و عاشورای حسینی از هماهنگی کامل دسته‌جات و هیئات حسینی با نیروی انتظامی خبر داد و از مسؤلان هیئت‌های عزاداری خواست تا به توصیه‌های پلیس توجه جدی داشته باشند.
  اشتری در پایان با تاکید بر برنامه ریزی کامل پلیس برای اربعین حسینی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در سال جاری آمادگی بیشتری برای عملیات اربعین حسینی دارد و خدمات خود به زائران را در سه مرز زمینی و یک مرز دریایی به زائران حسینی ارائه خواهد داد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.