• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » حرفه گریم رابطه مستقیم با سینما دارد
  کد خبر : 1919126

  حرفه گریم رابطه مستقیم با سینما دارد

    عبدالله اسکندری در خصوص فعالیت اخیر خود و حرفه گریم گفت: در حال حاضر مدتی است که مشغول کار در سریال «شهرزاد» هستم. طراح گریم «مختارنامه» در خصوص وضعیت حرفه گریم اظهار داشت: شرایط گریم ما مثل سینمای ما است. گریم با سینما رابطه مستقیمی دارد. اگر حال سینما خوب باشد، گریم هم خوب…

  گریم رابطه مستقیم با سینما دارد

   

  عبدالله اسکندری در خصوص فعالیت اخیر خود و حرفه گریم گفت: در حال حاضر مدتی است که مشغول کار در سریال «شهرزاد» هستم.

  طراح گریم «مختارنامه» در خصوص وضعیت حرفه گریم اظهار داشت: شرایط گریم ما مثل سینمای ما است. گریم با سینما رابطه مستقیمی دارد. اگر حال سینما خوب باشد، گریم هم خوب و نتیجه بخش می شود وگرنه آن اتفاق مطلوب رخ نمی دهد.

  وی ادامه داد: از طرفی اوضاع همه شغل هایی که در حوزه سینما هستند، به حال این دنیا(سینما) بستگی دارد.

  وی درباره ورود نسل جدید به حرفه گریم عنوان کرد: برای پیشرفت در این حرفه لازم است که هر کسی وارد می شود، عاشق کارش باشد و اگر اینطور شود به تدریج در کار خود پیشرفت می‌کند.

  وی در ادامه درباره تامین وسایل مورد نیاز گریم تصریح کرد: در اصل دولت باید وسایل مورد نیاز گریم را وارد کند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداده است و حتی خود من با سابقه ۴۵ ساله ای که در این حرفه دارم، همچنان دوستانم از خارج این مواد را برایم می آورند.

  اسکندری افرود: اما جوانانی که تازه به این کار ورود پیدا کرده اند، نمی توانند چنین کاری را در راستای وارد کردن مواد و وسایل لازم انجام دهند و همانطور که گفتم باید دولت و ارشاد این کار را انجام دهند. اقدام که قیمت و هزینه آنچنانی هم ندارد.

  اسکندری درخصوص پیشنهاد فعالیت در خارج از کشور، خاطرنشان نشان کرد: من به مدت ۲۶ سال با سوری ها سریال و فیلم کار کردم اما در حال حاضر در سوریه با جنگی که در این کشور رخ داده٬ وضعیتی ایجاد شده که غالبا سریال های تاریخی ساخته می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.