• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » افت ۰.۲ درصدی شاخص بورس در هفته دوم پاییز امسال
  کد خبر : 1919091

  افت ۰.۲ درصدی شاخص بورس در هفته دوم پاییز امسال

  شاخص بورس در پایان هفته دوم پاییز امسال با ۱۱۷ واحد کاهش به رقم ۷۷۱۸۳۰ واحد رسید. به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران ویج؛ در هفته دوم مهرماه امسال تعداد ۶۳۳۱ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۳۰۶۹ میلیارد ریال در ۴۴۵ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۵۰، ۲۵ و…

  ۱۳۹۵۰۶۰۶۱۲۵۱۳۳۹۰۷۸۴۸۷۹۲۴

  شاخص بورس در پایان هفته دوم پاییز امسال با ۱۱۷ واحد کاهش به رقم ۷۷۱۸۳۰ واحد رسید.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران ویج؛ در هفته دوم مهرماه امسال تعداد ۶۳۳۱ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۳۰۶۹ میلیارد ریال در ۴۴۵ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۵۰، ۲۵ و ۳۰درصد افزایش نسبت به هفته قبل تر مواجه شد.
  همچنین در این مدت تعداد ۲۰ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۲۰۹ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.
  این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۶مهرماه جاری با ۱۱۷ واحد کاهش، ۰.۲ درصد افت کرد و به رقم ۷۷۱۸۳۰ واحد رسید.
  شاخص بازار اول هم در این مدت با ۸۱ واحد افزایش به رقم ۵۳۹۱۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۲۱۶ واحد کاهش به عدد ۱۶۹۳۳۲واحد رسیدند که بر این اساس شاخص بازار اول با ۰.۲ درصد افزایش مواجه شد.
  گروه های محصولات چرمی نیز با ۱۱.۷۳ درصد، زراعت با ۹.۷۲ درصد، خودرو با ۸.۴۰ درصد، انتشار و چاپ با ۷.۵۲ درصد و محصولات چوبی با ۳.۹۱ درصد بیشترین تغییر مثبت در شاخص را نسبت به سایر گروه ها در هفته دوم پاییز امسال به خود اختصاص دادند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.