• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » تفاوت ۵ برابری حقوق پزشکان و پرستاران
  کد خبر : 1919080

  تفاوت ۵ برابری حقوق پزشکان و پرستاران

  قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: متوسط حقوق دریافتی یک هیات علمی گروه پزشکی ۸ الی ۱۰ میلیون تومان است و پرستاران نسبت به پزشکان ۵ برابر کمتر حقوق دریافت می کنند. محمد شریفی مقدم قائم مقام سازمان نظام پرستاری درباره حقوق‌های نجومی نظام سلامت گفت: پعد از چند ماه و با پیگیری های انجام…

  قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: متوسط حقوق دریافتی یک هیات علمی گروه پزشکی ۸ الی ۱۰ میلیون تومان است و پرستاران نسبت به پزشکان ۵ برابر کمتر حقوق دریافت می کنند.

  ۱۸

  محمد شریفی مقدم قائم مقام سازمان نظام پرستاری درباره حقوق‌های نجومی نظام سلامت گفت: پعد از چند ماه و با پیگیری های انجام شده در ۱۲ مهرماه دیوان محاسبات گزارشی را در زمینه پرداخت‌های غیرمتعارف در صحن علنی مجلس ارائه کرد.

  وی با بیان اینکه در اردیبهشت ماه سال ۹۴ نامه ای در زمینه پرداخت‌های غیرمتعارف به وزارت بهداشت داده شده، ابراز داشت: بحث درباره پرداخت های غیر متعارف اول از بانکها و بیمه ها شروع شده است و به سایر دستگاه ها رسیده است.

  دبیرکل خانه پرستار اظهار کرد: طبق گزارش های دیوان محاسبات و سازمان بازرسی، مسئولان و مدیران دانشگاه‌ها رقم‌های واقعی پرداخت‌های غیرمتعارف خود را اعلام نکرده‌اند و در حدود ۳۹۷ نفر به صورت ماهانه دریافتی های بیش از ۲۰ میلیون تومان داشته اند، به طوریکه حقوق‌های بالای چند صد میلیونی هم داشته‌ایم

  وی بیان کرد: متوسط حقوق دریافتی یک هیات علمی گروه پزشکی ۸ الی ۱۰ میلیون تومان است و حقوق پرستاران نسبت به پزشکان ۵ برابر کمتر است که این مورد قابل قبول نیست.

  شریفی مقدم تصریح کرد: اگر مبنا صرفا گزارش مسئولان دانشگاه‌های علوم پزشکی باشد، باید برای آگاهی مردم و مسئولان راستی‌آزمایی شود و بازرسان نظارتی آمارهای درست و دقیق را ارائه دهند.

  قائم مقام سازمان نظام پرستاری ابراز داشت: باید نسبت به پرداخت‌ها در وزارت بهداشت تحقیق و بررسی از هزینه‌کرد بودجه تخصیص یافته به طرح تحول سلامت آشکار شود زیرا حق مردم و مجلس شورای اسلامی است که بدانند این بودجه ها صرف چه خدماتی می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.