• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » حمزه سقاء طلایی و موئدی نقره ای شد
  کد خبر : 1918819

  حمزه سقاء طلایی و موئدی نقره ای شد

    به گزارش ایران ویج رقابتهای قهرمانی پیشکسوتان جهان در شهر هین شین آلمان در حال برگزاری است. در ششمین روز مسابقات و رقابت وزنه برداران رده سنی۴۰ تا ۴۴ سال، حسین حمزه سقاء در دسته ۵۶ کیلوگرم و عباس موئدی در دسته ۶۲ کیلوگرم تیم ملی پیشکسوتان کشورمان به روی تخته رفتند. همچنین حمزه…

  حمزه سقاء طلایی و موئدی نقره ای شد

   

  به گزارش ایران ویج رقابتهای قهرمانی پیشکسوتان جهان در شهر هین شین آلمان در حال برگزاری است. در ششمین روز مسابقات و رقابت وزنه برداران رده سنی۴۰ تا ۴۴ سال، حسین حمزه سقاء در دسته ۵۶ کیلوگرم و عباس موئدی در دسته ۶۲ کیلوگرم تیم ملی پیشکسوتان کشورمان به روی تخته رفتند.

  همچنین حمزه سقاء در حرکت یکضرب وزنه ۷۳ کیلویی را مهار کرد و در حرکت دوضرب نیز توانست با موفقیت وزنه۹۰کیلویی را به ثبت برساند تا با حدنصاب مجموع ۱۶۳کیلوگرم در جایگاه نخست و مدال طلا دست پیدا کند وزنه بردار آلمان با مجموع۱۵۵ کیلوگرم دوم و وزنه بردار انگلیس با مجموع۱۴۰ کیلوگرم سوم شد.

  گفتنی است، عباس موئدی نیز در حرکت یکضرب ۸۳کیلوگرم، در حرکت دوضرب ۱۰۴کیلوگرم و مجموع ۱۸۷کیلوگرم به مقام نقره رسید.وزنه برداران آلمان و مجارستان در این وزن به مقام های اول و سوم دست یافتند.

  لازم به ذکر است؛ فردا (شنبه ۱۷ مهر) در آخرین روز این رقابتها ۵ وزنه بردار کشورمان در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ کشورمان به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.