• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ۵۰ شغل ساختمانی از خدمات بیمه‌ای برخودار می‌شوند
  کد خبر : 1918732

  ۵۰ شغل ساختمانی از خدمات بیمه‌ای برخودار می‌شوند

  مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: قریب به پنجاه شغل مرتبط با صنعت ساختمان می‌توانند از خدمات تامین اجتماعی برخوردار شوند و خدمات این سازمان در بخش ساخت و ساز به کارگران ساختمانی محدود نمی‌شود. سعید حسینی اظهار داست: نقاش، برقکار ساختمان، عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه و … می‌توانند…

  مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: قریب به پنجاه شغل مرتبط با صنعت ساختمان می‌توانند از خدمات تامین اجتماعی برخوردار شوند و خدمات این سازمان در بخش ساخت و ساز به کارگران ساختمانی محدود نمی‌شود.

  ۱۶
  سعید حسینی اظهار داست: نقاش، برقکار ساختمان، عایق کار رطوبتی و آسفالت کار ابنیه و … می‌توانند با لحاظ شرایطی از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی بهره مند شوند.
  وی با تشریح شرایط برخورداری شاغلان حوزه ساختمان برای دریافت خدمات تامین اجتماعی گفت: این افراد باید به طور مستقیم در صنعت ساختمان اشتغال بکار داشته باشند.
  حسینی افزود: همچنین اشتغال به کار این دسته از افراد در صنعت ساختمان با رعایت سایر قوانین و مقررات و مطابق ضوابط جاری از طریق بازرسی تحقیقی مورد تایید قرار گیرد.
  وی به سومین شرط برخورداری شاغلان حوزه ساختمان از تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: این افراد باید فاقد محل کسب و کار ثابت( عدم مالکیت صنفی) باشند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.