• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » انجمن دانش آموختگان صنعتی شریف عذرخواهی کرد
  کد خبر : 1918726

  انجمن دانش آموختگان صنعتی شریف عذرخواهی کرد

  انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف به دلیل انتشار تصویر سرکرده منافقین در ویژه نامه اش بیانیه ای را صادر کرد. روز گذشته انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با انتشار عکس مریم رجوی در کتاب هفتمین دوره فارغ التحصیلان خود خشم مردم ایران را برانگیخت و این اقدام کار را به جایی برد که…

  انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف به دلیل انتشار تصویر سرکرده منافقین در ویژه نامه اش بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۴

  روز گذشته انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با انتشار عکس مریم رجوی در کتاب هفتمین دوره فارغ التحصیلان خود خشم مردم ایران را برانگیخت و این اقدام کار را به جایی برد که برخی نمایندگان مجلس با آن محوریت به امضای طرح استیضاح وزیرعلم پرداختند.

  هرچند که رییس دانشگاه صنعتی شریف بلافاصه فعالیت این انجمن در دانشگاه را متوقف و تمامی نسخه های کتاب را جمع آوری کرد اما پیگیری ها برای دلیل بروز این مسئله و برخورد با متولیان در دست بررسی است.

  امروز نیز انجمن فارغ التحصیلان دانشکاه صنعتی شریف درباره انتشار تصویر یکی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین در ویژه نامه این انجمن بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

  انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از سال ۱۳۸۹ گردهمایی عمومی سالیانه خود را هر ساله به مناسبت چهلمین سال فارغ التحصیلی هر دوره و به میزبانی ورودی‌های همان دوره دانشگاه برگزار می‌کند. درفرآیند برگزاری گردهمایی دوره هفتم، مشابه سال‌های قبل، اسامی و مشخصات کلیه دانشجویان پذیرفته شده درسال ۱۳۵۱، بدون هیچ اعتبار دهی و ارزش گذاری، در ویژه نامه‌ای گردآوری شد و با تاسف بسیار، اطلاعات مزبور در بر گیرنده نام کسی است که از دیدگاه انجمن مورد نفرت جامعه فارغ التحصیلان دانشگاه و و مردم شریف ایران است و در خدمت به دشمنان قسم خورده کشور ازهیچ رسوایی وجنایتی پرهیزنداشته ودستش به خون بهترین فرزندان کشورعزیزمان و از جمله جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه شریف آلوده است.

  پس از توزیع تعداد محدودی از این ویژه نامه و در پی آگاهی مدیران انجمن بر این رویداد، بلافاصله با همکاری مسئولان دانشگاه ضمن جلوگیری از توزیع نسخه‌های باقی مانده، نسبت به جمع آوری نسخ توزیع شده نیز تلاش شد.

  انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه پرافتخار شریف که با هدف تقویت پیوند فارغ التحصیلان و دانشگاه و کمک به ارتقاء سطح علوم و تکنولوژی ملی درسال ۱۳۷۰ به عنوان یک تشکل غیرسیاسی تاسیس شده است عملکرد زشت عنصر منفور مورد اشاره و همه کسانی که دست در دست دشمنان میهن اسلامی نهاده اند را محکوم می کند.

  از همه دلسوزان کشور انتظار می‌رود انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان یک سرمایه گرانقدر ملی و در جهات نیل به اهداف خود و خدمت به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور تقویت نمایند.

  ضمن تصریح بر این که دانشگاه صنعتی شریف در تولید و انتشار ویژه نامه مزبورهیچ نقشی نداشته است، از مسوولان دانشگاه آموزش عالی کشور که در پی رویداد اخیر با تنش روبرو شده اند، پوزش می‌طلبیم. انجمن هرگز هویت خود را مستقل از دانشگاه صنعتی شریف نمی‌شناسند و دانشگاه را سر چشمه ارزش‌های والایی می‌داند که به هستی انجمن معنا بخشیده است و بر این باوریم که درجهان توسعه یافته پیوند فارغ التحصیلان با دانشگاه در جهت تحقق هدف های والای دانشگاه و پیشروی جامعه ضروری است.

  از فارغ التحصیلان ارجمند دانشگاه و سایر فرهیختگانی که در چند روز اخیر نسبت به انجمن ابرازعلاقه کرده‌اند، سپاسگزاری نموده و این حساسیت‌ها را نشانه‌ای از بلوغ اجتماعی ایشان و دلسوزی نسبت به دانشگاه صنعتی شریف و توسعه علم و تکنولوژی کشور می‌دانیم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.