• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » الزامات ساخت و ساز ها و ترافیک با حضور محمود صفارزاده
  کد خبر : 1918504

  الزامات ساخت و ساز ها و ترافیک با حضور محمود صفارزاده

    به گزارش ایران ویج ،موضوع الزامات ساخت و ساز ها و ترافیک با حضور محمود صفارزاده معاون مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و مازیار حسینی معاون حمل ونقل شهرداری در گفتگوی ویژه خبری امشب شبکه دو سیما مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ابتدای این بحث صفارزاده معاون مرکز تحقیقات راه، مسکن…

  الزامات ساخت و ساز ها و ترافیک

   

  به گزارش ایران ویج ،موضوع الزامات ساخت و ساز ها و ترافیک با حضور محمود صفارزاده معاون مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و مازیار حسینی معاون حمل ونقل شهرداری در گفتگوی ویژه خبری امشب شبکه دو سیما مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  در ابتدای این بحث صفارزاده معاون مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه سیستم مدیریت شهریمان مشکل دارد گفت: بخشی از وظایف اداری شهرها به وزارت راه و شهرسازی و بخشی نیز به وزارت کشور محول شده است که باتوجه به عدم هماهنگی بین این دو نهاد مغازه ی دو نبشی برای شهرداری ها درست کرده است.

  در ادامه این بحث حسینی معاون حمل و نقل شهرداری نیز اظهار داشت: در دهه هفتاد شهرداری ها مکلف شدند که خودگرادن باشند و دخل و خرج شان را خودشان مدیریت کنند و قاعدتا اگر مبنای درستی برای تیم کار نباشد اتفاق هایی می افتد که مورد خوشایند ما نیست.

  وی ادامه داد: هم اکنون بر مبنای نظمی که در کمیسیون ماده ۵ که متولی صدور پروانه ها است نمایندگان هفت ، هشت وزارتخانه در آن حضور دارند و همه اتفاق ها را امضا می کنند.

  در حال تهیه سندی هستیم که الزامات ترافیکی را در حوزه ساخت و سازها پوشش می دهد

  معاون حمل و نقل شهرداری با بیان اینکه در دوران گذار به سر می بریم گفت: در حال تهیه سندی هستیم که الزامات ترافیکی را در حوزه ساخت و ساز پوشش دهد.

  صفارزاده با اشاره به اینکه، ۳/۶ درآمد حاصل از فروش تراکم باید صرف جبران مشکلات به وجود آمده شود گفت: باید به گونه ای ساخت و ساز را مدیریت کرد تا با حمل ونقل مطابقت داشته باشد.

  سرهنگ هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه، شهرداری به دنبال کسب درآمد است افزود: هماهنگی میان معاونت حمل ونقل ترافیک و شهرداری کم است به طوری که مدیریت تقاضای سفر به صورت کامل صورت نمی گیرد واز سوی دیگر حمل و نقل عمومی پاسخگوی نیمی از سفرهای مردم است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.