• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » ولایتی: مانورهای عربستان جلوی ضررهایی که به خود زده‌اند را نمی‌گیرد
  کد خبر : 1918501

  ولایتی: مانورهای عربستان جلوی ضررهایی که به خود زده‌اند را نمی‌گیرد

    به گزارش ایران ویج، پس از دیدار هیئت اقتصادی سوریه با علی اکبر ولایتی، رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران بیان کرد: کشوری که حد خود را نداند و هر روز در جایی مداخله کند چیزی جز شکست نصیبش نخواهد شد. وی ادامه داد: عربستان در سوریه، لبنان و…

  مانورهای عربستان

   

  به گزارش ایران ویج، پس از دیدار هیئت اقتصادی سوریه با علی اکبر ولایتی، رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران بیان کرد: کشوری که حد خود را نداند و هر روز در جایی مداخله کند چیزی جز شکست نصیبش نخواهد شد.

  وی ادامه داد: عربستان در سوریه، لبنان و عراق دست به کارهای نمایشی زد و شکست خورد.تا زمانی که آنها با کشورهای منطقه سر جنگ داشته باشند ضرر کرده و شکست خواهند خورد مگر آنکه دیدگاه خورا تغییر دهند.

  ولایتی تاکید کرد: عربستان باید با همسایگان خود حسن همجواری داشته باشد و در مسائل داخلی آنها دخالت نکند.

  رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع در پاسخ به این سئوال که به نظر می رسد روسیه با آمریکا به توافق نرسیده و احتمال دارد در مورد سوریه،ترکیه با روسیه وارد مذاکره شود گفت: باید به مردم و دولت سوریه مجال داده شود تا با تروریست مقابله شود.

  وی ادامه داد: سوریه در مذاکرات صلح حاضر شد ولی آمریکایی ها با بمب باران دیر الزور آتش بس را شکستند.

  ولایتی همچنین در رابطه با سفر رییس جمهور کشورمان به جنوب شرق آسیا خاطرنشان کرد:این سفر در راستای سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با نگاه به شرق انجام می‌شود.

  وی تاکید کرد:سفر به ویتنام با توجه سابقه انقلابی آن و توسعه اقتصادی که داشته اند اهمیت دارد و سفر به مالزی هم به عنوان کشور مهم اسلامی و عضو مهم آس آن قابل توجه بوده و بازید رییس جمهور کشورمان از تایلند هم به واسطه اینکه مجمع کشورهای آسیایی است مهم ارزیابی می شود.

  رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع همچنین در دیدار با هیئت اقتصادی سوریه گفت: اگر ملت ها در مقابل متجاوزان اسقامت کنند پیروز خواهند شد حتی اگر این استقامت در برابر آمریکا و حامیان آن باشد.

  ولایتی خاطرنشان کرد: روابط مردم ایران و سوریه برادرانه بوده و در عهد خود به برقرار ماندن روابط استراتژیک پایبند بوده و هستند و تاوان آن را هم داده اند.

  رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع بابیان اینکه ما یقین داریم دولت و ملت سوریه پیروز این جنگ نا برابر خواهند بود،افزود:آمریکایی ها به عجز خود در برابر دولت و ملت سوریه اعتراف کرده اند. یقیقن داریم در جنگ سرنوشت ساز حلب،دولت و ملت سوریه پیروز خواهند بود و این شکست سر آغازی برای شکت دشمنان در سوریه خواهد بود.

  وی ادامه داد: همانطور که ملت سوریه در حلب پیروز می شوند ملت عراق هم در موصل پیروز می شود.

  ولایتی تاکید کرد: آمریکایی ها به دنبال تجزیه سوریه و عراق هستند.ملت و سوریه و عراق با اتحاد خود به آمریکایی ها نشان خواهند داد که آرزوی شیطانی آنها محقق نخواهد شد.

  ولایتی گفت: در منطقه ما کشورهایی که فریب آمریکایی ها را خوردند خودشان در معرض خطر افتادند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.