• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » مالک ناپولی : مدیر برنامه ها ، سرطان فوتبال هستند
  کد خبر : 1918477

  مالک ناپولی : مدیر برنامه ها ، سرطان فوتبال هستند

    به گزارش ایران ویج آوریلیو دی لورنتیس، مالک باشگاه ناپولی ،مخالف حضور مدیر برنامه ها در فوتبال است و می گوید چرا باشگاه ها در جریان نقل و انتقال بازیکنان باید به مدیر برنامه ها هم پول بدهند. لورنتیس که تهیه کننده فیلم نیز است در کنفرانس رهبران تجارت ورزشی در استمفورد بریج و…

   مدیر برنامه ها ، سرطان فوتبال هستند

   

  به گزارش ایران ویج
  آوریلیو دی لورنتیس، مالک باشگاه ناپولی ،مخالف حضور مدیر برنامه ها در فوتبال است و می گوید چرا باشگاه ها در جریان نقل و انتقال بازیکنان باید به مدیر برنامه ها هم پول بدهند.
  لورنتیس که تهیه کننده فیلم نیز است در کنفرانس رهبران تجارت ورزشی در استمفورد بریج و در گفتگو با نایب رئیس باشگاه وستهام در مورد مدیر برنامه ها گفت : آنها سرطان رشته ما هستند. البته نه همه مدیر برنامه ها .اما من اصلا نمی فهمم که شما چه نیازی به مدیر برنامه دارید.
  وی افزود:
  در هالیوود پول مدیر برنامه ها به عهده خود بازیگران است و نیازی نیست من پول بپردازم. پس چرا در فوتبال باید به آنها پول بدهم؟ آنها مثل مالیات هستند و بعضی از آنها از ما می خواهند که پولشان را پیش پیش بپردازیم.
  گفتنی است تیم های انگلیسی از اکتبر ۲۰۱۴ تا سپتامبر ۲۰۱۵ مبلغ ۱۳۰ میلیون پوند به مدیربرنامه ها پرداخت کردند که نسبت به دوره قبل ۱۵ میلیون پوند افزابش داشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.