• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » هدایتی قول داد به تیم سیاه جامگان کمک کند
  کد خبر : 1918471

  هدایتی قول داد به تیم سیاه جامگان کمک کند

  محمدرضا رویانیان  اظهار کرد : نشست خوب و صمیمانه ای را با حضور حسین هدایتی درباره کمک مالی به باشگاه سیاه جامگان در ادامه فصل برگزارکردیم. با توجه به اینکه سعی داریم این باشگاه را طی چند سال به یک باشگاه قدرتمند لیگ برتری تبدیل کنیم، از وی خواستیم به باشگاه سیاه جامگان کمک کنند…

  هدایتی قول داد به تیم سیاه جامگان کمک کند

  محمدرضا رویانیان  اظهار کرد : نشست خوب و صمیمانه ای را با حضور حسین هدایتی درباره کمک مالی به باشگاه سیاه جامگان در ادامه فصل برگزارکردیم. با توجه به اینکه سعی داریم این باشگاه را طی چند سال به یک باشگاه قدرتمند لیگ برتری تبدیل کنیم، از وی خواستیم به باشگاه سیاه جامگان کمک کنند چرا که این تیم در این شهر ظرفیت های زیادی دارد.

  وی ادامه داد: هم اکنون تیم سیاه جامگان از حامی مالی و سازمان لیگ طلبکار است،این در حالی است که تیم ما به شدت دچار مشکل مالی شده است. از طرفی با توجه به اینکه بازی با تیم استقلال تهران در هفته هشتم لیگ برتر را پیش رو داریم، یک جلسه دوستانه ای را با فرهاد کاظمی و بازیکنان برگزار کردیم تا کدورت های گذشته بین مسئولان باشگاه و کادرفنی برطرف شود و با گذشت و درایت سرمربی تیم این اتفاق رخ داد و در حال حاضر تمرینات در حال پیگیری است.

  رویانیان گفت: تنها مشکلی که هم اکنون وجود دارد نداشتن پول در حساب باشگاه است برهمین اساس صبح امروز نشست صمیمانه ای را با حسین هدایتی برگزار کردم، در این نشست دو پیشنهاد ارائه کردم و از وی خواستار شدم تا به این باشگاه بیاید و عضوی از این تیم شود.

  با توجه به اینکه جوانان مستعد زیادی در شهر خراسان وجود دارند. تقاضای دوم من از هدایتی این بود که به دلیل اینکه تیم سیاه جامگان با مشکلات شدید مالی گریبانگیر است هر چقدر می توانند به تیم ما کمک مالی کنند. تا از این طریق بتوانیم مبلغ قابل توجهی از مبالغ قرارداد بازیکنان را در این فصل پرداخت کنیم.
  وی در جواب من اعلام کرد در حال حاضر به دلیل در پیش بودن ماه محرم و مشکلاتی که در پیش دارم بعد از تاسوعا و عاشورا به تیم کمک می کنم. تا هم بتوانیم بدهی هایمان را به بازیکنان و کادر فنی پرداخت کنیم و هم از این طریق بتوانیم روحیه و انگیزه بازیکنان را پیش از بازی بزرگ با استقلال از لحاظ روانی تقویت کنیم.

  مدیرعامل اسبق پرسپولیس درمورد اینکه چه زمانی مشکلات این تیم با سازمان لیگ حل خواهد شد، بیان کرد: فعلا که هیچ اتفاقی در این زمینه رخ نداده است، قرارداد ما با سازمان لیگ و حامی مالی دچار مشکل شده است، جایگزینی در این خصوص وجود ندارد، متاسفانه شرایط نسبت به گذشته فرقی نکرده است. امیدوارم مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و سایر مسئولان سازمان لیگ تدابیری به خرج دهند که مشکلات مالی بیشتر تیم های لیگ برتری هر چه زودتر برطرف شود و دیگر شاهد چنین اتفاقات پیش پا افتاده ای در فوتبال کشورمان نباشیم.

  رئیس هیئت مدیره باشگاه سیاه جامگان درباره اینکه چه زمانی آخرین عضو هیئت مدیره این باشگاه انتخاب خواهد شد، افزود: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده قرار است بعد از عاشورا و شهادت اباعبدالله الحسین( ع) و بعد از بازی با استقلال در این مورد جلسه هم اندیشی را با حضور سایر اعضای هیئت مدیره تیم برگزار کنیم تا درباره آخرین عضو هیئت مدیره تصمیم گیری کنیم. البته خود من هم بعد از تاسوعا و عاشورا به مجموعه سیاه جامگان اضافه خواهم شد، برهمین اساس سعی دارم با استفاده از تجریباتی که در تیم پرطرفدار پرسپولیس بدست آورده ام به این تیم کمک کنم.همچنین امیدوارم مردم مشهد و حسین هدایتی بتوانند به تیم سیاه جامگان کمک مالی کنند تا در ادامه فصل با نتایج درخشانی که کسب می کنیم دل مردم مشهد را شاد کنیم.

  وی درپاسخ به این سوال که چه نتیجه ای دربازی این تیم با استقلال حاصل خواهدشد، گفت: تیم سیاه جامگان درمقابل استقلال تیم دست و پا بسته ای نخواهد بود، ازطرفی انگیزه فراوانی در بازیکنان تیم وجود دارد تا بتوانند پس از چند هفته که در کسب پیروزی ناموفق بودند این تیم را شکست دهند. امیدوارم با توجه به اینکه این بازی در شهر مشهد و با حضور پر شور هواداران فوتبال دوست مشهدی برگزار می شود بتوانیم تیم استقلال را در ورزشگاه ثامن شکست دهیم.

  رویانیان در پایان در مورد اینکه چه زمانی ورزشگاه امام رضا آماده بهره برداری می شود، تصریح کرد: از مسئولان آستان خراسان رضوی درخواست دارم تا مساعدتی به خرج دهند تا هرچه زودتر استادیوم فوق مدرن امام رضا آماده بهره برداری شود و بتوانیم بازی های مهم خودمان را در آنجا برگزار کنیم. همچنین به دلیل اینکه این ورزشگاه در داخل شهر مشهد قرار دارد به طور حتم تماشاگران بیشتری از بازی های خانگی این تیم استقبال خواهند کرد.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.