• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » علی صالحی: کتاب خوانی یک رکن اصلی در زندگی است
  کد خبر : 1918314

  علی صالحی: کتاب خوانی یک رکن اصلی در زندگی است

    علی صالحی، بازیگر  در خصوص چگونگی وظیفه هنرمندان در ترغیب مردم به کتاب خوانی اظهار داشت: هنرمندان که کتاب بخوانند مردم هم کتاب می خوانند. وی در خصوص مطالعه ی شخصی خود گفت: بدون شک من هم کتاب می خوانم. صالحی در خصوص کمکی که کتاب خوانی بر بازیگری می کند، گفت: به طور…

  کتاب خوانی یک رکن اصلی در زندگی است

   

  علی صالحی، بازیگر  در خصوص چگونگی وظیفه هنرمندان در ترغیب مردم به کتاب خوانی اظهار داشت: هنرمندان که کتاب بخوانند مردم هم کتاب می خوانند.

  وی در خصوص مطالعه ی شخصی خود گفت: بدون شک من هم کتاب می خوانم.

  صالحی در خصوص کمکی که کتاب خوانی بر بازیگری می کند، گفت: به طور کلی کتاب خوانی دانش و جهان بینی را افزایش می دهد و به درست کار کردن کمک می کند و زندگی بهتر را برای انسان به ارمغان می آورد.

  وی ادامه داد: کتاب خوانی یک رکن اصلی در زندگی است و وقتی احساس می کنی که یک نیاز و ضرورت است از آن بهره مند هم می شوی.

  این بازیگر در خصوص چگونگی ایجاد میل به کتاب خوانی در مردم اظهار داشت: مثل تفریح کردن و غذا خوردن، کتاب خواندن هم یک فرهنگ است که نیازمند آموزش درست است و بخشی از وظیفی اطلاع رسانی آن بر عهده ی رسانه ی ملی و بخشی دیگر از آن هم بر عهده ی هنرمندان و مشاهیر است و آموزش و پرورش، سیستم آموزشی ما بار سنگین این رسالت را بر دوش دارند و باید کتاب ها متناسب با سن و سال افراد معرفی شود و در دسترس قرار بگیرد.

  صالحی درباره ی کتاب های مورد علاقه خود گفت: عموما نمایشنامه و بحث های تخصصی کار خودم را می خوانم اما نهج البلاغه، مثنوی معنوی، کلیات سعدی و دیوان حافظ را دوست دارم.

  وی ادامه داد: دوست داشتم نقش گل محمد در کلیدر را بازی کنم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.