• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » هنوز زمانی برای سوختن کارت سوخت ابلاغ نشده است
  کد خبر : 1918232

  هنوز زمانی برای سوختن کارت سوخت ابلاغ نشده است

  حذف کارت های سوخت در فرآیند عرضه بنزین به صورت غیررسمی به جایگاهداران ابلاغ شده اما تا زمان ابلاغ رسمی، هم کارت های سوخت خودروهای شخصی و هم کارت های سوخت جایگاه‌داران فعال خواهد بود. بیژن حاج محمدرضا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج در خصوص اینکه در برخی مناطق تهران از صبح…

  ۱۳۹۳۱۲۲۲۱۱۳۸۱۴۹۷۳۴۹۱۱۴۳۴

  حذف کارت های سوخت در فرآیند عرضه بنزین به صورت غیررسمی به جایگاهداران ابلاغ شده اما تا زمان ابلاغ رسمی، هم کارت های سوخت خودروهای شخصی و هم کارت های سوخت جایگاه‌داران فعال خواهد بود.

  بیژن حاج محمدرضا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج در خصوص اینکه در برخی مناطق تهران از صبح امروز اختلالهایی در سوخت گیری با کارت سوخت خودروهای شخصی گزارش شده، گفت: اگر موردی بوده ناشی از اشکالات فنی مربوط به همان جایگاه است و این اختلال های موردی ربطی به پروسه حذف کارت سوخت در عرضه بنزین ندارد.

  وی افزود: به صورت غیررسمی به جایگاهداران عرضه بنزین ابلاغ شده که به زودی کارت های سوخت غیرفعال می شوند اما هنوز ابلاغ رسمی صورت نگرفته و زمانی هم برای حذف کارت های سوخت اعلام نشده است.

  به گفته رئیس انجمن جایگاهداران سوخت، تا زمانی که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از سوی دولت رسماً حذف کارت سوخت از چرخه سوخت گیری بنزین را اعلام نکند، هم کارت های سوخت خودروهای شخصی و هم کارت های سوخت جایگاهداران فعال خواهد بود.

  هشتم شهریورماه سال جاری خبرگزاری ایران ویج خبر از ارسال پیشنهاد وزارت نفت به هیئت دولت برای حذف کارت سوخت از ابتدای مهرماه داد.

  بر اساس این پیشنهاد که به دستور وزیر نفت ارسال شده بود، مقرر شده بود در صورت موافقت دولت، کارت سوخت بنزین از ابتدای مهرماه حذف شود اما استفاده از کارت سوخت با طراحی متفاوت نسبت به بنزین، در سوخت گیری خودروهای گازوئیل سوز ادامه پیدا کند.

  بررسی این پیشنهاد در هیئت دولت انجام شد و دو روز پیش سخنگوی دولت از حذف کارت سوخت خبر داد و گفت: “رئیس جمهور ابلاغیه حذف کارت سوخت را صادر کرد و اجرای آن بر عهده شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی است.”

  پیرو این دستور رئیس جمهور، در حال حاضر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حال هماهنگ سازی سیستم های آفلاین و آنلاین عرضه سوخت با فرآیند عرضه بنزین بدون کارت سوخت است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.