• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » مرگ مشکوک تازه عروس در خانه پدر شوهر
  کد خبر : 1918196

  مرگ مشکوک تازه عروس در خانه پدر شوهر

  درد‌دل‌های تازه عروس قبل از مرگ با دوست صمیمی‌اش سبب شد تا مادر وی علیه داماد خود طرح شکایت کند.  چندی قبل قاضی ایلخانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران با تماس مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن جوانی با خبر و در محل حاضر شد. مردی که موضوع را به پلیس خبر داده بود،…

  درد‌دل‌های تازه عروس قبل از مرگ با دوست صمیمی‌اش سبب شد تا مادر وی علیه داماد خود طرح شکایت کند.

  ۱۶

   چندی قبل قاضی ایلخانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران با تماس مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن جوانی با خبر و در محل حاضر شد. مردی که موضوع را به پلیس خبر داده بود، گفت: هدیه عروسم است. شب قبل شوهرش شیفت کاری‌اش بود و عروسم در خانه‌اش که طبقه بالایی ما است، تنها بود. متوجه شدیم که حالش بد شده به خاطر همین با اورژانس تماس گرفتم، اما وقتی پزشک اورژانس به خانه‌مان آمد، گفت او سه ساعت قبل فوت کرده است.

  همزمان با انتقال جسد زن جوان به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ تحقیقات درباره این حادثه آغاز شد تا اینکه چند روز قبل مادر هدیه به دادسرای جنایی رفت و از خانواده دامادش به اتهام قتل دخترش شکایت کرد.

  وی گفت: مدتی قبل هدیه با دامادم داخل تاکسی با هم آشنا شدند و ازدواج کردند. مدتی بعد دخترم تلفنی از خانواده شوهرش به من شکایت می‌کرد و می‌گفت او را شکنجه می‌کنند.

  چند روزی بود از دخترم بی‌خبر بودم تا اینکه پدر شوهرش مرگ دخترم را به من خبر داد. او حرف‌های ضد و نقیضی درباره مرگ دخترم می‌گفت.

  وی ادامه داد: چند روز قبل متوجه شدم دخترم قبل از فوتش برای یکی از دوستانش درد دل کرده و گفته‌ بود آنها او را شکنجه می‌دهند. پس از این به سراغ دوستش رفتم .دخترم به دوستش گفته بود که شوهرش و برادر و پدرش او را شکنجه می‌دهند و حتی سه روز او را داخل حمام حبس کرده‌اند. به همین دلیل من به آنها به خاطر مرگ دخترم مشکوک هستم و از دامادم و پدر و برادرش شکایت دارم. پس از طرح ادعاهای مادر تازه عروس، قاضی ایلخانی دستور تحقیقات بیشتر داد.

  منبع : جوان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.