• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » توضیحات عارف در مورد گزارش‌های شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان
  کد خبر : 1918056

  توضیحات عارف در مورد گزارش‌های شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان

    به گزارش ایران ویج، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌ شهر با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه ۱۴ مهرماه در پاسخ به سوالی مبنی بر عملکرد شوراهای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان اظهار داشت: گزارش شورای عالی در این رابطه آماده است. وی ادامه داد: علت تبیین این گزارش،…

  توضیحات عارف در مورد گزارش‌های شورای عالی سیاست‌گذاری

   

  به گزارش ایران ویج، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌ شهر با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه ۱۴ مهرماه در پاسخ به سوالی مبنی بر عملکرد شوراهای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان اظهار داشت: گزارش شورای عالی در این رابطه آماده است.

  وی ادامه داد: علت تبیین این گزارش، آسیب‌شناسی فعالیت‌ها و عملکرد شورا بود که ترکیب جدید شورای عالی براساس نقدهای وارده به عملکرد شورا انجام شد.

  عارف تصریح کرد: گزارش فراکسیون امید در مورد عملکرد سه ماه آماده است که در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

  رئیس فراکسیون امید همچنین با اشاره به برنامه ریزی اصلاح طلبان برای انتخابات شوراها نیز گفت: اعضا و گروه‌ها تاکنون بر روی این موضوع کار کرده‌اند و در آینده مسلما به صورت منسجم و یکپارچه اقدامات جدی برای انتخابات شوراها خواهیم داشت.

  وی تأکید کرد: انتظار ما از اصولگرایان نیز این است که بر روی این موضوع کار کنند تا انتخابات پرشورتری داشته باشیم.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اختلافات میان شورای هماهنگی و شورای سیاست‌گذاری برچه اساسی بوده است، خاطر نشان کرد: تعدادی از احزاب شورای هماهنگی نقطه نظراتی داشتند که لحاظ شده و به تدریج نقطه نظرات دیگر را هم لحاظ خواهیم کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.