• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » نفت تهران بر بام لیگ دو و میدانی ایران ایستاد
  کد خبر : 1918022

  نفت تهران بر بام لیگ دو و میدانی ایران ایستاد

   مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات دو و میدانی لیگ آقایان که با حضور ورزشکار در قالب تیم های باشگاهی و استانی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، با قهرمانی تیم نفت تهران خاتمه یافت. باشگاه نفت تهران با به خدمت گرفتن قهرمانان دو و…

  نفت تهران بر بام لیگ دو و میدانی

   مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات دو و میدانی لیگ آقایان که با حضور ورزشکار در قالب تیم های باشگاهی و استانی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، با قهرمانی تیم نفت تهران خاتمه یافت.

  باشگاه نفت تهران با به خدمت گرفتن قهرمانان دو و میدانی کشور، طی سه مرحله رقابت در مسابقات لیگ کشور با کسب ۶۲۹ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد.

  تیم ذوب آهن اصفهان با کسب ۵۳۴ امتیاز نایب قهرمان شد و نیروی زمینی ارتش نیز با ۳۶۱ امتیاز به مقام سومی دست یافت.

  در اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور جمعی از پیشکسوتان، قهرمانان، مسوولان باشگاه ها و اهالی فدراسیون دو و میدانی برگزار شد، میلاد سیار از تیم ذوب آهن اصفهان به عنوان ورزشکار اخلاق و حمید رضا زورآوند از تیم نفت تهران به عنوان پرامتیاز ترین ورزشکار این دوره از رقابت ها معرفی شدند که با اهدای هدایایی از سوی فدراسیون دو و میدانی مورد تشویق قرار گرفتند.

  نتایج ورزشکاران بدین شرح است:

  در دو ۴۰۰ متربا مانع: جواد شوریابی از تیم ذوب آهن با ثبت زمان ۵۱:۶۷ به عنوان قهرمانی دست یافت و پس از وی به ترتیب میلاد رمضانی و محمدرضا رحمانی به عناوین دوم و سوم دست یافتند.

  در دو ۸۰۰ متر: امیرمرادی از تیم ذوب آهن با ثبت زمان ۱:۵۱:۵۲ اول شد، پس از وی مسلم نیادوست و محمد جعفری در رده های بعدی جای گرفتند.

  پرش ارتفاع: کیوان قنبرزاده از تیم نفت تهران با پرشی به میزان ۲:۱۵ قهرمان شد و پس از وی به ترتیب آرین زرعکانی و علی اصغر شایسته فر به مدال های نقره و برنز بسنده کردند.

  در دو ۲۰۰ متر: علی خدیور از تیم ذوب آهن اصفهان با ثبت زمان ۲۰:۹۴ قهرمان شد، پس از وی به ترتیب رضا قاسمی و محمدرضا فریدی به مقام های دوم و سوم اکتفا کردند.

  پرش طول: سبحان طاهرخانی از تیم پارس مهر فارس با پرشی به میزان ۷ متر و ۴۴سانتی متر قهرمان شد و پس از وی، پرندگانی از ذوب آهن اصفهان در مکان های دوم و سوم ایستادند.

  پرتاب دیسک: محمودصمیمی از تیم ذوب آهن اصفهان با پرتابی به میزان ۵۷:۹۸ به عنوان قهرمانی دست یافت و پس از وی، بهنام شیری و علی شیریان از تیم های مقاومت و عقاب نیروی هوایی ارتش در رده های بعدی قرار گرفتند.

  پرتاب وزنه: علیرضا مهر صفوتی از تیم نفت تهران با پرتابی به میزان ۱۸:۲۷ قهرمان شد و پس از وی، علی ثمری و شاهین مهردلان به مقام های دوم و سوم قناعت کردند.

  در دو ۳۰۰۰ هزار متر با مانع: حسین کیهانی از تیم نفت تهران با ثبت زمان ۸:۵۴:۳۳ به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافت و پس از وی، احمدفرود و بهزاد مصطفوی به مدال های نقره و برنز دست یافتند.

  در دو ۴=×۴۰۰ متر امدادی: تیم نیروی زمینی با ثبت زمان ۳:۱۵:۰۴ اول شد پس از این تیم، تیم های مقاومت و ذوب آهن اصفهان در رده های بعدی جای گرفتند.

  دهگانه: رضا مرادی از تیم پارس مهر فارس با مجموع امتیاز ۵۴۸۱ به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافت، پس از وی رضا دودانگه و علی محبی از تیم های نیروی زمینی ارتش و پارس مهر فارس به مدال های نقره و برنز قناعت کردند.

  در دو ۱۰۰۰۰هزار متر: حسن عابدی از تیم ذوب آهن اصفهان با ثبت زمان ۳۱:۳۸:۹۱ قهرمان شد و پس از این شرکت کننده ورزشکارانی از تیم های ذوب آهن اصفهان و نیروی زمینی ارتش در مکان های بعدی جای گرفتند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.