• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » آرای انضباطی لیگ دسته اول و دوم فوتبال
  کد خبر : 1917910

  آرای انضباطی لیگ دسته اول و دوم فوتبال

      به گزارش ایران ویج؛کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ دسته اول و دوم صادر کرد. لیگ دسته اول: *دیدار دو تیم استقلال اهواز و سپید رود رشت برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال اهواز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به سرمربی تیم مقابل و نماینده فدراسیون…

  آرای انضباطی لیگ دسته اول و دوم

   

   

  به گزارش ایران ویج؛کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ دسته اول و دوم صادر کرد.

  لیگ دسته اول:
  *دیدار دو تیم استقلال اهواز و سپید رود رشت برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال اهواز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به سرمربی تیم مقابل و نماینده فدراسیون فوتبال رخ داد. تیم استقلال اهواز به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  همچنین تیم استقلال اهواز به خاطر پرتاب اشیا مختلف به زمین مسابقه از سوی تماشاگرانش باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

  *مسابقه تیم های ملوان بندر انزلی و مس کرمان در هفته ششم برگزار و از سوی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر پرتاب یخ و بطری اب به سوی بازکنان تیم مقابل رخ داد که موجب مصدومیت بازیکنان و وفقه در بازی شد. این تیم به خاطر تخلف فوق باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
  همچنین تیم ملوان بندر انزلی به خاطر فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.تیم ملوان بندر انزلی به دلیل رفتار نیمکت فنی تیم به غیر از محمد مایلی کهن که موجب تشنج در بازی شده بود، به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  لیگ دسته دوم:
  *دیدار تیم های اروند خرمشهر و نفت امیدیه برگزار و از سوی محمد غایمیان- سرمربی تیم اروند خرمشهر تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیم داور و ورود به زمین بازی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند ۲ ماده ۹۷ آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.

  *دیدار تیم های شهرداری تبریز و شاهین ماشهر درتبریز برگزار شد و با توحه به تخلفاتی که از سوی علیرضا آلوغبیش- سرپرست تیم شاهین ماهشهر رخ داد، وی تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم خود معلق و محروم است و باید روز سوم آبانماه در کمیته انضباطی حضور داشته باشد تا توضیحات خود را نشست به تخلفاتش ارائه دهد.
  *مسابقه تیم های شاهین توسعه کیش و کاسپین قزوین در حالی برگزار شد که از سوی رضا جعفری- تدارکات تیم کاسپین قزوین تخلفاتی مبنی بر حمله ور شدن به سوی داور و رفتار زننده و فحاشی به وی پس از پایان مسابقه رخ داد. وی به شش جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

  رضا عسگری- سرپرست تیم کاسپین قزوین نیز به دلیل فحاشی به داور مسابقه به محرومیت ۳ جلسه ای از همراهی تیم خود و پرداخت جریمه ۵ میلیون ریالی محکوم شد.
  *دیدار تیم های شهرداری بوشهر و هف سمنان برگزار و مرتضی
  دهرویه-سمرربی تیم هف سمنان به دلیل اعتراض مکرر به داور، از بازی اخراج شد. وی با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.

  * آزاد یوسفی- تدارکات تیم بعثت کرمانشاه در دیدار تیمش برابر زاگرس یاسوج به دلیل اعتراض به تصمیم داور، از مسابقه اخراج و با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.

  * مسابقه تیم های بادران نوین تهران و شهرداری ارومیه برگزار شد. تیم شهرداری ارومیه بخاطر داشتن ۸ بازیکن اخطاری باید ۳۲ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

  وحید بیات لو- مربی تیم شهرداری ارومیه نیز به دلیل اعتراض به تصمیم داور، از مسابقه اخراج و با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.

  همچنین محمد صادق اسدی- سرمربی تیم شهرداری ارومیه به دلیل اعتراض به تصمیم داور، از مسابقه اخراج و با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.
  شهرام احد زاده- پزشکیار تیم شهرداری ارومیه به دلیل اعتراض به تصمیم داور و کمک داور چهارم ، از مسابقه اخراج و با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.

  گفتی است؛ فرزین فرجی- بازیکن تیم شهرداری اردویمه به دلیل رفتار زننده و تهدید داور پس از اخراجش از بازی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

  *سهراب کاظمی- سرپرست تیم شاهین توسعه کیش در دیدار تیمش برابر شاهین ماهشهر به دلیل اعتراض به تصمیم داور، از مسابقه اخراج و با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.
  گفتنی است، کلیه ارای فوق از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.