• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اخبار خودرو » پژو و مینی‌ون هایی که شاسی‌بلند می شوند
  کد خبر : 1917885

  پژو و مینی‌ون هایی که شاسی‌بلند می شوند

  از یک طرف مینی‌ون های خانوادگی، حتی نزد اروپایی ها که اصلی ترین خریداران این کلاس کاربردی از خودرو های سواری بوده اند، دیگر آن محبوبیت روز های اوج خود را ندارند و از طرف دیگر، به طرز چشمگیری روز به روز بر محبوبیت کراس‌اوور ها افزوده می شود؛ به همین دلیل است که پژو…

  از یک طرف مینی‌ون های خانوادگی، حتی نزد اروپایی ها که اصلی ترین خریداران این کلاس کاربردی از خودرو های سواری بوده اند، دیگر آن محبوبیت روز های اوج خود را ندارند و از طرف دیگر، به طرز چشمگیری روز به روز بر محبوبیت کراس‌اوور ها افزوده می شود؛ به همین دلیل است که پژو MPV های سابقش را، در نسل جدید، در هیبت کراس‌اوور بازآفرینی می کند. درست مثل ۳۰۰۸، نسل جدید ۵۰۰۸ پژو نیز در هیبت یک کراس‌اوور معرفی می شود.

  ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۲۱۳۶۰۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۲۱۸۱۳۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۲۳۸۷۲۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۲۸۴۱۲۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۳۶۳۶۸۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۴۹۱۱۳۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۴۸۹۴۱۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۴۵۵۲۷۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۳۶۷۲۷۱۴۴۶۲۹۳ ۱۳۹۵۰۷۱۲۱۳۲۳۳۶۵۲۴۱۴۴۶۲۹۳

  به گزارش پایگاه خبری«ایران ویج» ، پژو ۵۰۰۸ جدید، در ساده ترین تعریف، نسخه ایکس‌لارج نسل جدید ۳۰۰۸ است. در واقع، اصلی ترین تفاوت بصری این دو، جدای از ۱۱ سانتیمتری که به طول و عرض ۵۰۰۸ اضافه شده، از میانه های ستون های B و C در نمای جانبی آغاز می شود، جایی که اتاق برای جا کردن ردیف سوم صندلی ها در آن، کمی کشیده تر شده و پشت اتاق نیز فرمی ایستاده تر به خود گرفته. از مزایای اصلی این اشتراکات بسیار با ۳۰۰۸ نیز بهره‌گیری از طراحی بی‌نظیر فضای داخلی، مخصوصا فرم فضایی مجموعه داشبورد، کنسول میانی و رودری های آن است که ۵۰۰۸ را از هر خودرو دیگری در این کلاس متمایز می سازد. همچنین باید به نسل دوم کابین مجازی پژو اشاره کرد که متشکل است از صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی پشت فرمان و یک صفحه نمایش ۸ اینچی لمسی ایستاده بر روی داشبورد.

  برای پیشرانه ۵۰۰۸ جدید، شش گزینه (۱.۲ و ۱.۶ بنزینی و ۱.۶ و ۲.۰ لیتری دیزل) در نظر گرفته شده که ۱۰۰ تا ۱۸۰ اسب‌بخار قدرت دارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.