• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » روانپزشکان ایران در تهران گردهم می آیند
  کد خبر : 1917669

  از ۲۷ تا ۳۰ مهر ماه امسال؛

  روانپزشکان ایران در تهران گردهم می آیند

  سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با حضور روانپزشکان خارجی در تهران برگزار می شود دکتر محسن رحیم نیا دبیر اجرایی سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، با اشاره به حضور روانپزشکان خارجی همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، گفت: این گردهمایی علمی از ۲۷ تا ۳۰ مهر امسال…

  سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با حضور روانپزشکان خارجی در تهران برگزار می شود

  ۴۴
  دکتر محسن رحیم نیا دبیر اجرایی سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، با اشاره به حضور روانپزشکان خارجی همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، گفت: این گردهمایی علمی از ۲۷ تا ۳۰ مهر امسال در سالن شهید غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه این همایش با همکاری انجمن جهانی روانپزشکی برگزار می شود، افزود: کارِگروهی در سلامت روان و اعصاب روانپزشکی و علوم اعصاب، دو محور اصلی این همایش است.

  دبیر اجرایی سی و سومین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، یادآور شد: فعالیت در حوزه روان نیاز به کارِگروهی بین همه حیطه های مرتبط از جمله روانپزشکان، روانشناسان، متخصصان مغز و اعصاب، جراحان مغز و اعصاب، روان پرستاران و مددکاران اجتماعی دارد.

  رحیم نیا با بیان اینکه در روز سوم همایش، مجمع عمومی انجمن سالیانه تشکیل خواهد شد و اعضای پیوسته انجمن از طریق رای گیری، هیئت مدیره انجمن را انتخاب خواهند کرد، خاطرنشان کرد: همچنین در این همایش از دکتر مهدی بیگدلی به عنوان پیشکسوت روانپزشکی تقدیر خواهد شد.

  وی افزود: امسال برای اولین بار جایزه «دکتر داویدیان» به پنج نفر از روانپزشکان جوان که در یکی از حیطه های مختلف روانپزشکی اقدام متمایزی انجام داده باشند، اعطا خواهد شد.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.