• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » طالقانی: رئیس فدراسیون فوتبال برای انتخاب نایب رئیسان خود اختیار تام دارد
  کد خبر : 1917441

  طالقانی: رئیس فدراسیون فوتبال برای انتخاب نایب رئیسان خود اختیار تام دارد

    به گزارش ایران ویج؛عبدالکاظم طالقانی- عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به نقل از خبرگزاریها اعلام شده که نشستی بین طالقانی، عباسی و قنبرزاده برگزار و در نهایت با تصمیم ما، عباسی به مهدی تاج- رئیس فدراسیون فوتبال معرفی شد تا به عنوان نایب رئیس دوم فدراسیون و رییس سازمان لیگ فعالیت کند که…

  رئیس فدراسیون فوتبال برای انتخاب نایب رئیسان خود اختیار تام دارد

   

  به گزارش ایران ویج؛عبدالکاظم طالقانی- عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به نقل از خبرگزاریها اعلام شده که نشستی بین طالقانی، عباسی و قنبرزاده برگزار و در نهایت با تصمیم ما، عباسی به مهدی تاج- رئیس فدراسیون فوتبال معرفی شد تا به عنوان نایب رئیس دوم فدراسیون و رییس سازمان لیگ فعالیت کند که کل این خبر کذب محض بوده و آن را تکذیب می کنم.

  وی افزود: انتخاب نایب رئیس و افرادی که رئیس فدراسیون به اعضای هیات رئیسه و مجمع معرفی می کند، فقط بر عهده شخص رئیس فدراسیون است نه فرد دیگر. بر همین اساس مطلب فوق را از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال تکذیب می کنم.

  عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان گفت: به دعوت هیات فوتبال استان خوزستان قرار است تا نشستی در خصوص موکب فدراسیون فوتبال برای برگزاری مراسم اربیعن حسینی در روز پنجشنبه هفته جاری برگزار شود تا هماهنگی های لازم در این خصوص با حضور استانداری، امام جمعه خوزستان و مسئولین مربوطه صورت گیرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.