• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » کسر قرارداد برخی بازیکنان استقلال در دستور کار هیئت مدیره
  کد خبر : 1917435

  کسر قرارداد برخی بازیکنان استقلال در دستور کار هیئت مدیره

    به گزارش ایران ویج با توجه به دستور وزیر ورزش و جوانان مبنی بر کسر قرارداد بازیکنان تیم فوتبال استقلال ، مدیران این باشگاه درصدد هستند در اولین جلسه هیئت مدیره که به نظر می رسد فردا برگزار شود بررسی این موضوع را در دستور کار قرار دهند . البته این مسئله جای سوال…

  کسر قرارداد برخی بازیکنان استقلال

   

  به گزارش ایران ویج با توجه به دستور وزیر ورزش و جوانان مبنی بر کسر قرارداد بازیکنان تیم فوتبال استقلال ، مدیران این باشگاه درصدد هستند در اولین جلسه هیئت مدیره که به نظر می رسد فردا برگزار شود بررسی این موضوع را در دستور کار قرار دهند .

  البته این مسئله جای سوال دارد که قرار است قرارداد کدام یک از آبی پوشان کسر شود ؟ از طرفی به نظر می رسد بختیار رحمانی، کاوه رضایی، فرشید باقری، محمد حسین کنعانی‌زادگان، ووریا غفوری، مهدی رحمتی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی نفراتی هستند که باشگاه روی رقم‌های سنگین این بازیکنان بحث دارد و به دنبال کاهش ارقام قرارداد آنهاست البته هنوز اسمی از سوی مدیران باشگاه مطرح نشده و قرار است اعضای هیئت مدیره اسامی ۷ یا ۸ بازیکن را در نشست مطرح کنند تا نسبت به کاهش رقم قرارداد ها دستورات لازم اجرایی شود .

  نکته قابل توجه دیگر این است که زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال نیز در خصوص کسر قرار داد ها بیان کرده است :ما حداقل قرارداد ۷ یا ۸ بازیکن را کسر می‌ کنیم و حتی قرار است در جلسه این موضوع مطرح و درموردش تصمیم‌گیری نهایی اتخاذ شود.

  اما اینکه آیا بازیکنان با این مسئله کنار خواهند آمد یا خیر نیز سوالی است که این روز ها فکر همه را به خود مشغول کرده است چرا که آبی پوشان طبق قانونی در ابتدای فصل قرارداد های خود را منعقد کرده اند .اما در هر صورت اگر بازیکنان چنین موضوعی را نپذیرند آنهایی که قرارداد امضا کرده‌اند باید پاسخگو باشند و خود این افراد باید ورود کنند و قراردادها را به نوعی اصلاح کنند یا اینکه خودشان پاسخگو باشند چرا که طبق قانون قرار داد بین دو طرفین منعقد شده و تنها در صورت توافق دو طرفین کسر قرارداد صورت می گیرد .

  با این تفاسیر مدیران باشگاه استقلال روی کسر قرارداد ۸ بازیکن در حال بررسی هستند و با توجه به اینکه بحث قرارداد بازیکنان استقلال و رقم‌های نجومی آن باعث واکنش وزیر ورزش شده بر همین اساس باید رقم‌ها کسر شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.