• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » نفرات برتر روز نخست معرفی شدند
    کد خبر : 1917432

    نفرات برتر روز نخست معرفی شدند

      مرحله نهایی رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور که از صبح امروز در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب آغاز شده بود با معرفی نفرات در روز نخست به پایان رسید. نتایج ورزشکاران بدین شرح است؛ ۱۰۰متر: رضا قاسمی از تیم نفت تهران با ثبت زمان ۱۰:۳۹ به عنوان قهرمانی و مدال طلا…

    نفرات برتر روز نخست

     

    مرحله نهایی رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور که از صبح امروز در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب آغاز شده بود با معرفی نفرات در روز نخست به پایان رسید.

    نتایج ورزشکاران بدین شرح است؛

    ۱۰۰متر: رضا قاسمی از تیم نفت تهران با ثبت زمان ۱۰:۳۹ به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافت،پس از وی به ترتیب علی خدیور و سپهر اسد در مکان های بعدی جای گرفتند.

    ۱۱۰متر مانع: میلاد سیار از تیم ذوب آهن اصفهان با ثبت زمان ۱۴:۱۹ به مدال طلا دست یافت و پس از وی به ترتیب احمدرضا خنفری و آرمین سبحانی به مدال های نقره و برنز بسنده کردند.

    پرش سه گام: میلاد دریساوی از تیم ذوب آهن اصفهان با پرشی به میزان ۱۶: ۰۲ قهرمان شد و پس از این شرکت کننده، پرندگانی از نفت تهران و ذوب آهن اصفهان در مکان های بعدی ایستادند.

    پرتاب چکش: اکبر هلالی از تیم پارس مهر فارس با پرتابی به میزان ۵۶: ۷۰ به عنوان قهرمانی دست یافت و پس از وی به ترتیب پرتابگرانی از ذوب آهن اصفهان و عقاب نیروی هوایی ارتش در رده های بعدی جای گرفتند.

    ۱۵۰۰متر: امیرمرادی از تیم ذوب آهن اصفهان با ثلا زمان ۳ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۲۳ ثانیه اول شد و پس از مرادی، مسلم نیا دوست و حسین کیهانی از نفت تهران دوم و سوم شدند.

    پرش با نیزه: شهروز بنی آدم با پرشی به میزان ۴:۶۰ سانتی متر قهرمان شد پس از وی به ترتیب عبدالجلیل توماج و سجاد احمدی از تیم های نفت تهران و مقاومت به عناوین دوم و سوم بسنده کردند.

    ۴۰۰ متر: مهدی رحیمی از تیم ذوب آهن اصفهان با ثبت زمان ۴۷:۴۶ به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافت و پس از این شرکت کننده، علی سالاری و سجاد هاشمی به مدال های نقره و برنز قناعت کردند.

    ۴*۱۰۰ متر امدادی: تیم نیروی زمینی با ثبت زمان ۴۲:۳۷ به عنوان قهرمانی دست یافت پس از نیروی زمینی، به ترتیب مقاومت و عقاب نیروی هوایی ارتش در مکان های بعدی جای گرفتند.

    ۵۰۰۰متر: حسن عابدی از تیم ذوب آهن اصفهان با ثبت زمان ۱۴ دقیقه، ۵۶ ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه قهرمان شد پس از وی ، رحیم دیبایی و مرتضی بیرانوند به عناوین دوم و سوم اکتفا کردند.

    پرتاب نیزه: یونس یوسف وند از تیم مقاومت با پرتابی به میزان ۷۱:۸۰ اول شد پس از وی، پرتابگران نفت تهران به مدال های نقره و برنز قناعت کردند.

    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)



    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.