• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » زرینچه: تمهیداتی برای پیشکسوتان باید در نظر گرفته شود
  کد خبر : 1917423

  زرینچه: تمهیداتی برای پیشکسوتان باید در نظر گرفته شود

    به گزارش ایران ویج جواد زرینچه در حاشیه مسابقات پیشکسوتان اظهار کرد: در هر صورت برگزاری این مسابقات جای تشکر دارد و به نظر من جایگاه پیشکسوتان باید حفظ شود . امیدوارم تمهیداتی برای پیشکسوتان در نظر گرفته شود و آنها بتوانند در هفته دو ،سه بار از نزدیک یکدیگر را ببینند و از…

   تمهیداتی برای پیشکسوتان باید در نظر گرفته شود

   

  به گزارش ایران ویج جواد زرینچه در حاشیه مسابقات پیشکسوتان اظهار کرد: در هر صورت برگزاری این مسابقات جای تشکر دارد و به نظر من جایگاه پیشکسوتان باید حفظ شود .
  امیدوارم تمهیداتی برای پیشکسوتان در نظر گرفته شود و آنها بتوانند در هفته دو ،سه بار از نزدیک یکدیگر را ببینند و از شرایط هم با خبر شوند .

  وی ادامه داد:بهتر است زمانی که قرارداد بازیکنان به مبلغ یک میلیارد منعقد می شود تنها ۵ درصد از آن به پیشکسوتان تعلق بگیرد تا بر این اساس کمک حال پیشکسوتان باشد نه اینکه در هر بازی تنها از آنها دعوت شود .

  وی درباره دیدار ایران و ازبکستان گفت: در ابتدا باید بگویم که بازی ازبکستان را دیده ام اما به طور حتم ما نیز می توانیم این تیم را شکست دهیم .تیم ایران توانایی این را دارد که تیم ازبکستان را شکست دهد .

  پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره دیدار ایران و کره جنوبی بیان کرد:بازی سختی را در مقابل کره خواهیم داشت اما امیدوارم ایران دست پر از میدان بیرون بیاید و ما بدون دغدغه به جام جهانی برویم .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.