• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » تأکید بر جایگاه و اهمیت ایران در سطح بین‌المللی
  کد خبر : 1917335

  تأکید بر جایگاه و اهمیت ایران در سطح بین‌المللی

    به گزارش ایران ویج؛ هلنا سانگلند، سفیر جدید سوئد در جمهوری اسلامی ایران بعداز ظهر سه‌شنبه(۱۳مهر ماه) با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوارنامه‌اش را تقدیم کرد. وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تاکید بر تقویت مناسبات اقتصادی بین دو کشور اظهار کرد: پس از دیدار اینجانب از سوئد، شرکت‌های خصوصی…

   جایگاه و اهمیت ایران در سطح بین‌المللی

   

  به گزارش ایران ویج؛ هلنا سانگلند، سفیر جدید سوئد در جمهوری اسلامی ایران بعداز ظهر سه‌شنبه(۱۳مهر ماه) با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوارنامه‌اش را تقدیم کرد.

  وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تاکید بر تقویت مناسبات اقتصادی بین دو کشور اظهار کرد: پس از دیدار اینجانب از سوئد، شرکت‌های خصوصی سوئدی زیادی برای توسعه همکاری‌های اقتصادی با ایران اعلام آمادگی کردند.

  سفیر جدید سوئد هم ضمن ابراز خرسندی از حضور در کشورمان گفت: دیدار برخی از مقامات سوئدی از جمهوری اسلامی ایران جهت توسعه مناسبات بین دو کشور در دستور کار قرار دارد. انجام این دیدارها، زمینه را برای سفر بالاترین مقامات سوئدی به جمهوری اسلامی ایران همواره می‌کند.

  وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار علی کامارا، سفیر جدید سیرالئون نیز با تاکید بر اهمیت قاره آفریقا برای جمهوری اسلامی ایران گفت: از توسعه همکاری با کشورهای آفریقایی حمایت می‌کنیم.

  سفیر جدید سیرالئون نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه فوق‌العاده جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، دنبال آن هستیم که مناسبات دو کشور را در تمامی زمینه گسترش دهیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.