• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » جزئیات «اشکواره بانوان عاشورایی» اعلام شد
  کد خبر : 1917201

  جزئیات «اشکواره بانوان عاشورایی» اعلام شد

    علی داوودی، عضو شورای «اشکواره بانوان عاشورایی» در خصوص این جشنواره ادبی گفت: «اشکواره بانوان عاشورایی» چند سال است که برگزار می‌شود و هر سال حوزه هنری در برگزاری این جشنواره ادبی مشارکت داشته است. امسال نیز حوزه هنری در برگزاری «اشکواره بانوان عاشورایی» با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری می‌کند. علاوه بر…

  «اشکواره بانوان عاشورایی»

   

  علی داوودی، عضو شورای «اشکواره بانوان عاشورایی» در خصوص این جشنواره ادبی گفت: «اشکواره بانوان عاشورایی» چند سال است که برگزار می‌شود و هر سال حوزه هنری در برگزاری این جشنواره ادبی مشارکت داشته است. امسال نیز حوزه هنری در برگزاری «اشکواره بانوان عاشورایی» با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری می‌کند. علاوه بر حوزه هنری، شهرداری تهران و بنیاد شهید و امور ایثارگران در این جشنواره همکاری دارند.

  وی افزود: اختتامیه «اشکواره بانوان عاشورایی» در سال جاری قرار است تا قبل از اربعین امسال برگزار شود. شرکت کنندگان می توانند تا روزهای بیست و پنجم و بیست و ششم مهرماه سال جاری آثار را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. موضوع جشنواره زنان هستند اما این قید برای شرکت‌کنندگان در «اشکواره بانوان عاشورایی» وجود ندارد و همه شاعران می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

  عضو شورای «اشکواره بانوان عاشورایی» در خصوص تفاوت جشنواره امسال با سال های پیش اظهار داشت: امسال دبیرخانه «اشکواره بانوان عاشورایی» جشنواره را با موضوعات گسترده تری نسبت به سال های قبل برگزار می کند. موضوعات به روز و انقلابی نیز به موضوعات این جشنواره افزوده شده است و زنان از صدر اسلام تا امروز موضوع اشکواره بانوان عاشورایی در سال جاری است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.