• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » فروش دام زنده به کشتارگاه منوط به داشتن مجوز است
  کد خبر : 1916998

  فروش دام زنده به کشتارگاه منوط به داشتن مجوز است

  مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: از اول آبان ماه با عرضه‌کنندگان دام زنده و فرآورده‌های گوشتی که مجوز نداشته باشند، برخورد قانونی می‌شود. فروش دام زنده به کشتارگاه منوط به داشتن مجوز استعلی اکبر حقانی مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران اظهارداشت: عده‌ای دام زنده به کشتارگاه جهت فروش منتقل می‌کنند…

  مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: از اول آبان ماه با عرضه‌کنندگان دام زنده و فرآورده‌های گوشتی که مجوز نداشته باشند، برخورد قانونی می‌شود.

  ۱۳۰
  فروش دام زنده به کشتارگاه منوط به داشتن مجوز استعلی اکبر حقانی مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران اظهارداشت: عده‌ای دام زنده به کشتارگاه جهت فروش منتقل می‌کنند و گاها این دام‌ها غیربهداشتی و سرقتی است که به دلیل نداشتن مجوز و عدم ارائه فاکتور فروش مشکلاتی را برای عوامل کشتارگاه ایجاد می‌کند که همه این موارد تخلف محسوب می‌شود.

  حقانی در ادامه گفت: برخی از افرادی که جهت عرضه گوشت از کشتارگاه گوشت تحویل می‌گیرند و به فروشگاه‌ها و مراکز خرید جهت عرضه به شهروندان منتقل می‌کنند بدون مجوز فعالیت دارند.

  وی افزود: این تخلفات عدیده منجر بر آن شد تا شهروندان با اختلاف ۱۰ تا ۱۲ هزار تومانی بالاتر از نرخ مصوب گوشت مواجه شوند.

  مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران در پایان بیان کرد: از اول آبان ماه در صورتی که عاملان عرضه دام زنده و فرآورده‌های گوشتی مجوز نداشته باشند از ادامه فعالیت منع شده و با این افراد برخورد قانونی خواهد شد. همچنین برای دریافت مجوز باید به اتحادیه مراجعه و مجوز خود را دریافت کنند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.