• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » وزارت ارشاد مسیر خود را اصلاح کند
  کد خبر : 1916807

  وزارت ارشاد مسیر خود را اصلاح کند

    به گزارش ایران ویج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایت الله العظمی مکارم شیرازی؛ به دنبال جریان اجراى کنسرت در قم با حواشى زشت و نگران کننده‌اى که داشت، حضرت آیت الله العظمى مکارم شیرازى، مدیر کل ارشاد قم را احضار و ضمن اعتراض به این جریان از ایشان توضیح خواست که پاسخ‌ها…

  وزارت ارشاد

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایت الله العظمی مکارم شیرازی؛ به دنبال جریان اجراى کنسرت در قم با حواشى زشت و نگران کننده‌اى که داشت، حضرت آیت الله العظمى مکارم شیرازى، مدیر کل ارشاد قم را احضار و ضمن اعتراض به این جریان از ایشان توضیح خواست که پاسخ‌ها قانع کننده نبود.
  هر چند نامبرده ضمن عذرخواهى تصریح کرد که هرگز این گونه برنامه‌ها تکرار نخواهد شد.
  حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازى افزودند گویا وزارت ارشاد اجراى کنسرت را در همه شهرها و حتى در قم که قداست خاص آن بر هیچ کس پوشیده نیست با آن حواشى زننده از واجب‌ترین واجبات خود مى‌شمرد. که این همه روى آن پافشارى و سرمایه‌گذارى مى‌کنند و توجه ندارند که این کار موجب تضعیف دولت و فاصله گرفتن از مراجع دینى و آثار نامطلوب در برنامه های آینده خواهد داشت.
  معظم له افزودند تصور من این است که وزارت ارشاد گرفتار یک سلسله محاسبات نادرست از وضع جامعه شده است و گمان مى‌کند این کارها به نفع دولت است در حالى که آثار سوءاش روز به روز آشکارتر مى‌شود.
  آیت‌الله مکارم شیرازی بیان داشت :اگر بنا است برنامه‌هایى براى شادى جوانان اجرا شود مى‌توان با هماهنگى خبرگان از حوزه علمیه برنامه‌هایى خالى از هر گونه مسائل خلاف شرع و هماهنگ با فرهنگ اسلامى تنظیم کرد نه اینکه چشم و گوش بسته دنبال فرهنگ‌هاى غربى افتاد.
  وی همچنین گفت: متاسفانه وزارت ارشاد نه تنها در اینجا به بیراهه مى‌رود در موارد مختلف دیگرى نیز نشانه‌هاى آن دیده مى‌شود، امیدواریم بیدار شوند و به راه برگردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.