• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » توضیحات حسینی درباره بحث امنیت راهپیمایی اربعین
  کد خبر : 1916699

  توضیحات حسینی درباره بحث امنیت راهپیمایی اربعین

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نزدیک شدن به راهپیمایی بزرگ اربعین خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و دولت عراق همکاری بسیار وسیعی را برای امنیت زائران دارند تا امنیت آنها به طور کامل تامین شود. سید حسین نقوی حسینی یکی ازحوزه‌های فناوری دفاعی کشورمان را که درسالهای اخیر موردتوجه قرار گرفته…

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نزدیک شدن به راهپیمایی بزرگ اربعین خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و دولت عراق همکاری بسیار وسیعی را برای امنیت زائران دارند تا امنیت آنها به طور کامل تامین شود.

  ۱۰۵
  سید حسین نقوی حسینی یکی ازحوزه‌های فناوری دفاعی کشورمان را که درسالهای اخیر موردتوجه قرار گرفته است، حوزه پهبادهای پیشرفته عنوان و تاکید کرد: این پهبادها قادر به حمل امکانات مختلف اعم از نظامی و غیر نظامی هستند.
  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: به همین جهت جمهوری اسلامی ایران درحوزه پهباد دست برتر منطقه است.
  وی افزود: ایران به تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ای دست پیدا کرده که پهبادها قادرند با ارتفاع بسیار بالا پرواز کرده و امکانات مورد نیاز اعم از نظامی و غیر نظامی را حمل کنند و به همین جهت با افتخار می گوییم که جمهوری اسلامی ایران یکی از پیشرفته ترین کشورهای منطقه در حوزه پهباد است.
  نقوی حسینی با اشاره به نزدیک شدن به راهپیمایی بزرگ اربعین خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و دولت عراق همکاری بسیار وسیعی را برای امنیت زائران دارند تا امنیت آنها به طور کامل تامین شود.
  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان گفت: پوشش امنیتی که با همکاری دولتهای ایران و عراق صورت می گیرد هرگز اجازه نمی دهد، کسی در این مراسم اخلال ایجاد کند.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.