• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » قدردانی وزیر ارشاد از موسسه هنرمندان پیشکسوت
  کد خبر : 1916544

  قدردانی وزیر ارشاد از موسسه هنرمندان پیشکسوت

    به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت؛ در حاشیه افتتاح «نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم» در تالار وحدت با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، نشست صمیمی جمعی از هنرمندان پیشکسوت با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری و با حضور…

  قدردانی وزیر ارشاد

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت؛ در حاشیه افتتاح «نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم» در تالار وحدت با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، نشست صمیمی جمعی از هنرمندان پیشکسوت با علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری و با حضور علی مرادخانی معاون امور هنری ، دکتر وکیلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی،علی متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا، سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، مهدی افضلی مدیرعامل موسسه توسعه فضا های معاصر و تعدادی از مدیران و مشاورین معاونت امور هنری برگزار شد.

  در این دیدار صمیمی دکتر اسماعیل آذر به نمایندگی از سوی جمع حاضر در سخنانی کوتاه خطاب به دکتر جنتی و مرتصی بانک گفت: یکی از مهمترین مسیرهایی که انسان ها برای جاودانگی و ثبت نام خود به نیکی در تارک تاریخ می توانند از آن عبور کنند این است که یا خود هنرمند باشند، یا به عنوان هنردوست در نقش حامی هنرمندان حاضر شوند.

  وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در سالهای اخیر کارهای خوبی در حوزه هنر و به ویژه هنرمندان پیشکسوت صورت گرفته است ، اما هنوز تکافوی نیاز اصلی را نمی دهد. امید می رود تا وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسولین دستگاه اجرایی کشور که ما امروز آقای مرتضی بانک را به نمایندگی از آنها در جمع خود داریم، با این دیدگاه به هنر و هنرمندان نگاه کنند و بدانند که تاریخ هیچگاه آنان را فراموش نخواهد کرد .

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با ابراز خوشحالی از حضور در جمع هنرمندان با سابقه کشور اظهار داشت: همواره در تمام ادوار سعی و اهتمام دولتها و به ویژه نهاد متولی هنر یعنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ارتقای هنر و جایگاه هنرمند درجامعه بوده است و در این مسیر از تلاشی فروگذار نشده است.

  جنتی با اشاره به فعالیت های تاثیر گذار ۳ ساله موسسه هنرمندان پیشکسوت اضافه کرد: خوشبختانه یکی از اتفاقات مهمی که در دولت یازدهم رقم خورد، بها دادن و توجه بیش از پیش به حوزه پیشکسوتان هنر از طریق این موسسه بود و امتیاز مهمی هم که این موسسه دارد مدیریت آن آقای عظیمی است ، که حقیقتا با عشق و علاقه ای که در وصف نمی گنجد به اداره این امور می پردازد و هر فرد دیگری غیر از ایشان نمی توانست اینگونه در هدایت موسسه موفق عمل کند.

  وی در پایان گفت: ما همواره از طریق این موسسه در جریان این مقولات هستیم و در مسیر تعالی جایگاه هنرمندان همواره از هنرمندان حمایت خواهیم کرد.

  در بخشی دیگر از این نشست نیز مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری در سخنانی کوتاه حمایت دستگاه اجرایی از هنرمندان پیشکسوت را از افتخارات دولت فعلی قلمداد و وعده داد که به زودی برای بررسی راه های بیشتر همکاری بین موسسه و نهاد ریاست جمهوری در راستای حل و فصل امور مربوط به هنرمندان پیشکسوت در صدر هیاتی در دفتر این موسسه حضور پیدا خواهد کرد.

  در این نشسنت هنرمندان و پیشکسوتانی همچون هادی مرزبان، اسماعیل خلج، محمود عزیزی، مریم معترف، سیاوش طهمورث، محمدسلحشور، قطب الدین صادقی، اکبر زنجانپور، اصغر همت، هوشنگ توکلی، ایرج راد، اسماعیل آذر، فریدون شهبازیان و حمید شاهنگیان حضور داشتند.

  عکس یادگاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون نهاد ریاست جمهوری و سایر میهمانان با هنرمندان پایان بخش این نشست بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.