• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » برگزاری کنسرت شرایط خاص خودش را دارد
  کد خبر : 1916435

  برگزاری کنسرت شرایط خاص خودش را دارد

  جانشین فرمانده ناجا گفت: برگزاری کنسرت‌ها شرایط خاص خودش را دارد و تغییری در سیاست‌ها ایجاد نشده است. سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به پرسش خبرنگار ما در خصوص احتمال تغییر سیاست‌های نیروی انتظامی در صدور مجوز کنسرت‌ها با توجه به اعتراض تعدادی از ائمه جماعات و…

  جانشین فرمانده ناجا گفت: برگزاری کنسرت‌ها شرایط خاص خودش را دارد و تغییری در سیاست‌ها ایجاد نشده است.

  ۶۷
  سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به پرسش خبرنگار ما در خصوص احتمال تغییر سیاست‌های نیروی انتظامی در صدور مجوز کنسرت‌ها با توجه به اعتراض تعدادی از ائمه جماعات و مرجع تقلید نسبت به برگزاری کنسرت‌ها افزود: همانطور که سخنگوی ناجا هم پیش از این عنوان کرد، برگزاری کنسرت‌ها شرایط خاص خودش را دارد و تغییری در سیاست‌ها ایجاد نشده است.
  وی با اشاره به اهمیت موضوع مبارزه با قاچاق کالا اظهار کرد: باید با بازدارندگی بیشتر جرایم مرتبط با قاچاق کالا، مکانیزه کردن فرایندها، بسیج همگانی و تمرکز بر مبادی رسمی با ورود کالای قاچاق به کشور مبارزه کرد.
  وی با بیان اینکه حجم انبوهی از واردات کالای قاچاق از مبادی رسمی وارد می‌شود، گفت: حجم چندین میلیارد دلاری تخمینی کالای قاچاق توسط کوله بران وارد نمی‌شود و برآوردها حاکی از ورود بیش ار ٧ درصدی واردات قاچاق از مبادی رسمی است.
  جانشین فرمانده ناجا در پاسخ به سوال دیگری درباره برگزاری پارتی‌های مختلط و تبلیغ این موضوعات در فضای مجازی با تأکید بر رصد فضای مجازی توسط پلیس فتا گفت: علی رغم نوپا بودن پلیس فتا، این پلیس دستاوردهای خوبی داشته و کنترل خوبی در رصد فضای مجازی و مقابله با جرایم این فضا دارد.
  وی با اشاره به اهمیت مراقبت خانواده از فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی افزود: پلیس بر مبارزه با جرایم فضای مجازی و اخلاقی تأکید ویژه‌ای دارد و در چند هفته اخیر، چندین مورد دستگیری در این رابطه داشته‌ایم.
  مؤمنی در ادامه در پاسخ به سوال دیگری در خصوص طرح ال ای زد نیز گفت: هیچ توقفی در اجرای این طرح از سوی پلیس صورت نگرفته ولی در خصوص اجرای مکانیزه این طرح موضوعاتی وجود دارد که پیش از اجرای آن باید تمام ابعاد آن سنجیده شود.
  وی با تأکید بر ضرورت اجرای آزمایشی طرح‌های اینچنینی خاطرنشان کرد: در جریمه کردن مردم باید دقت عمل داشت چرا که ممکن است حق تعداد زیادی از مردم تضییع شود.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.