• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو , اقتصادی » در قراردادهای جدید جایی برای قطعه سازان ضعیف نیست
  کد خبر : 1916405

  آب پاکی بر دستان قطعه سازان خرد؛

  در قراردادهای جدید جایی برای قطعه سازان ضعیف نیست

  در قراردادهای جدید همکاری با برندهای خارجی اولین چیزی که مورد توجه قرار گرفته استفاده از دانش فنی به نفع تولید کنندگان ایرانی است.

  image_news_60665

  به گزارش ایران ویج حسین نجاری مدیر عامل ساپکو ضمن بیان این مطلب گفت: در همکاری های جدید با کمپانی های بزرگ خودروسازی انتقال تکنولوژی و ورود دانش فنی روز به خوبی دیده شده است.

  وی ادامه داد: برای استفاده از فن آوری های نوین هیچ محدودیتی نداریم و در قراردادهای جدید تولید خودرو در بخش تامین قطعات از سازندگانی استفاده می شود که توانایی کافی برای همکاری و مشارکت داشته باشند.

  عضو انجمن قطعه سازان ایران تصریح کرد: منتخبان این پروژه ها در ۳ سال تحریم امتحان خود را پس داده اند و برای سرمایه گذاری جدید نیز هیچ مشکلی ندارند.

  نجاری با اشاره به نیاز قراردادهای جدید به حضور قطعه سازان توانمند، گفت: اگر سازنده ای امکان سرمایه گذاری جدید نداشته باشد به هیچ عنوان به کار گرفته نشده و این قراردادهای جدید جایی برای ایشان ندارد.

  وی در مورد نوع قراردادهای جدید و پیش بینی برای مقابله با تحریم های احتمالی نیز بیان کرد: سه سال گذشته برای ما بسیار آموزنده بوده و ما توانستیم تجارب خوبی بدست آوریم و به اندازه کافی برای قرارداد نویسی آب دیده شدیم از این رو در قراردادهای جدید به موازات همکاری با پژو، برندهای خودمان را نیز توسعه داده و از دانش فنی روز دنیا استفاده می کنیم.

  مدیرعامل ساپکو افزود: در برنامه ما تمرکز در تولید ۷۰ درصد محصولات در داخل وجود دارد و با چنین دوراندیشی صورت گرفته به هیچ عنوان از تحریم های مجدد احتمالی نمی هراسیم.

  وی شرایط سال های تحریم را سخت اما آموزنده دانست و تصریح کرد: دیگر اجازه تکرار اتفاقات گذشته در صنعت خودرو را نخواهیم داد زیرا به دنبال بهره گرفتن از دانش روز دنیا همراه با تلاش و سرمایه ایرانی هستیم تا نیاز خود را به خارجی ها کم کنیم.

  منبع: پرشین خودرو
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.