• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » موافقت رهبر معظم انقلاب با تجمیع بیمه‌ها
  کد خبر : 1916353

  موافقت رهبر معظم انقلاب با تجمیع بیمه‌ها

  سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به اینکه بیمه سلامت توانایی مدیریت منابع را ندارد، درباره تجمیع بیمه‌هاگفت: در برنامه ششم توسعه به تدریج صندوق‌های بیمه‌ای باید تجمیع شوند و بنا بر گزارشاتی که به ما رسیده رهبر انقلاب نیز موافق تجمیع بیمه‌ها هستند. محمدنعیم امینی‌فرد – سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی…

  سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به اینکه بیمه سلامت توانایی مدیریت منابع را ندارد، درباره تجمیع بیمه‌هاگفت: در برنامه ششم توسعه به تدریج صندوق‌های بیمه‌ای باید تجمیع شوند و بنا بر گزارشاتی که به ما رسیده رهبر انقلاب نیز موافق تجمیع بیمه‌ها هستند.

  ۴۵
  محمدنعیم امینی‌فرد – سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درباره اظهارنظر رئیس سازمان بیمه سلامت مبنی بر اینکه این سازمان می‌تواند منابع را به خوبی مدیریت کند، اظهار داشت: در حال حاضر امکان مدیریت منابع از سوی سازمان بیمه سلامت وجود ندارد زیرا زمانی که این سازمان تاخیر ۸ الی ۹ ماهه ای در پرداخت به برخی مراکز درمانی دارد قدرت نظارت بر منابع نیز وجود نخواهد داشت.
  نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته بر این باور هستیم که اگر سازمان بیمه سلامت از لحاظ ساختاری تقویت و تجمیع منابع انجام شود، همچنین سیاستگذاری‌ها نیز به درستی صورت پذیرد می‌توان این امید را داشت که سازمان بیمه سلامت قادر به مدیریت منابع خواهد بود.
  امینی‌فرد تصریح کرد: در برنامه ششم توسعه تلاش شده تا ساختار شورای عالی بیمه سلامت تقویت شود و این شورا سیاستگذار اصلی باشد در این صورت می‌توان به تدریج صندوق‌های بیمه ای را نیز تجمیع کرد حال اعضای کمیسیون بهداشت و درمان استثناهایی نیز برای تجمیع این صندوق‌ها قایل شده به گونه ای که درنظر داریم تا درمان مستقیم تامین اجتماعی ادامه یابد و زیرمجموعه بیمه سلامت نباشد.
  وی یادآور شد: بیمه‌های نیروهای مسلح نیز برای تجمیع بیمه‌ها نیازمند اذن رهبری است که بنا بر گزارشاتی که به دستمان رسیده رهبر معظم انقلاب نیز موافق هستند اما اعلام کردند که ابتدا دیگر بیمه‌ها تجمیع شوند و در نهایت این بیمه نیز مشمول تجمیع شود.
  امینی فرد تاکید کرد: اگر به لحاظ ساختاری و سیاستگذاری سازمان بیمه سلامت تقویت شود در این صورت می‌توان در مدیریت سلامت موفق عمل کرد.
  سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در خاتمه به خانه ملت گفت: از سویی دیگر از موضوعات مهم در حوزه سلامت آن است که ما راهنمای بالینی به اندازه کافی نداریم، بنابراین وزارت بهداشت را مکلف کردیم که راهنمای بالینی را تبیین کند و آن را در اختیار بیمه سلامت قرار دهد چرا که اگر راهنمای بالینی اجرایی شود از بسیاری از هزینه‌های اضافی جلوگیری خواهد شد و عملاً بیمه دارای نظم منسجمی می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.