• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1915723

  کودک سه سال قاتل شد

  یک کودک ۳ ساله ایالت «جورجیا» با سلاح گرم به سمت برادر ۱۸ ماهه خود تیراندازی می‌کند و این نوزاد بعد از اصابت گلوله به ناحیه سرش، جان خود را از دست می‌دهد. یک کودک آمریکایی با سلاح گرم به سمت یک نوزاد ۱۸ ماهه تیراندازی می‌کند و این نوزاد که گلوله به سر وی…

  یک کودک ۳ ساله ایالت «جورجیا» با سلاح گرم به سمت برادر ۱۸ ماهه خود تیراندازی می‌کند و این نوزاد بعد از اصابت گلوله به ناحیه سرش، جان خود را از دست می‌دهد.

  ۱۱

  یک کودک آمریکایی با سلاح گرم به سمت یک نوزاد ۱۸ ماهه تیراندازی می‌کند و این نوزاد که گلوله به سر وی اصابت کرده است، جان خود را از دست می‌دهد.

  رسانه‌های محلی آمریکا گزارش کردند که این حادثه شنبه بعدازظهر به وقت محلی در خانه‌ای در شهر «مک دانف» منطقه «هنری» در ایالت «جورجیا» آمریکا رخ داده است.

  پلیس می‌گوید که حدود ساعت ۱۵:۰۰ بعدازظهر، دو برادر ۱۸ ماهه و سه ساله به همراه دو نفر از اعضای خانواده درون اتاق خواب بودند. یکی از افراد بزرگسال حاضر در اتاق خواب یک اسلحه ۰.۴۵ کالیبری را درون اتاق قرار داده بود.

  بازرسان می‌گویند، در همین زمان بود که یکی از برادران اسلحه را برداشت و ماشه را کشید و گلوله به سر نوزاد ۱۸ ماهه برخورد کرد.

  آزاد بودن سلاح گرم در آمریکا موجب می‌شود که اکثر مردم این کشور از این سلاح استفاده کنند و در برخی موارد کودکان از سلاح‌های پدر و مادر خود بعنوان وسیله بازی استفاده می‌کنند و حوادث اینچنینی نیز پیش می‌آید.

  با اینحال لابی سلاح در آمریکا به اندازه‌ای قدرتمند است که حتی کنگره این کشور نیز حاضر نیست که قوانینی را برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا تصویب کند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.