• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » زمانبندی مرحله بازبینی آثار اعلام شد
  کد خبر : 1915593

  زمانبندی مرحله بازبینی آثار اعلام شد

    به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان؛ تمامی آثار راه یافته به جشنواره در محدوده زمانی ۲۵ تا ۳۰ مهر ماه جاری مورد بازبینی قرار می گیرند. طبق اعلام دبیرخانه در این مرحله ۱۲۰ گروه نمایشی در بخش های مختلف حضور دارند که از ۲۵ مهر و…

  زمانبندی مرحله بازبینی آثار

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان؛ تمامی آثار راه یافته به جشنواره در محدوده زمانی ۲۵ تا ۳۰ مهر ماه جاری مورد بازبینی قرار می گیرند.

  طبق اعلام دبیرخانه در این مرحله ۱۲۰ گروه نمایشی در بخش های مختلف حضور دارند که از ۲۵ مهر و طبق جدول زمانبندی که در سایت جشنواره به آدرس www.ifsptheatre.ir قرار می گیرد بازبینی خواهند شد.

  در این مرحله آثار عروسکی از دانشگاه های هنر و معماری ، هنر ، علمی کاربردی واحد هنر ارشاد تبریز، دانشگاه دامغان ، دانشگاه پیام نور، آزاد اسلامی واحد سپیدان ، دانشگاه آزاد تبریز ، دانشگاه علوم پزشکی ، دانشگاه های هنرهای زیبا، سوره ، علوم تحقیقان ، علامه طباطبایی ، تربیت مدرس و پردیس بین المللی فارابی حضور دارند.

  چهاردهمین جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان توسط دانشگاه هنر و با دبیری محمد تقی پور در آذرماه ۱۳۹۵ و در تهران برگزار می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.