• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » واکنش فانی به تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان
  کد خبر : 1915492

  واکنش فانی به تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان

  وزیر آموزش و پرورش از درخواست از وزارت اطلاعات و دادستانی برای ورود به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: مدت عضویت اعضای هیأت مدیره صندوق منقضی شده است. علی اصغر فانی وزیر آموزش وپرورش در حاشیه همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی که در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی…

  وزیر آموزش و پرورش از درخواست از وزارت اطلاعات و دادستانی برای ورود به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: مدت عضویت اعضای هیأت مدیره صندوق منقضی شده است.

  ۴۳
  علی اصغر فانی وزیر آموزش وپرورش در حاشیه همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی که در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد در خصوص عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان و بازداشت ۴ نفر از افراد منتسب به این صندوق ، اظهار داشت: اگر تخلفی در این خصوص ثابت شود که هنوز ثابت نشده است، برخورد می کنیم.
  وی ادامه داد: هیچ خط قرمزی نداریم و خط قرمز ما منافع معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان است.
  فانی در پاسخ به این پرسش در خصوص اینکه شما قبلا از عملکرد این صندوق حمایت کرده اید، گفت: بنده همیشه در صحبت هایم گفته ام که ما از نهادهای نظارتی مانند وزارت اطلاعات و دادستانی خواهش کرده ایم در این خصوص کمک کرده و آن را بررسی کنند.
  وی تأکید کرد: به هر جمع بندی که در این خصوص برسیم یقینا عمل خواهیم کرد و خط قرمز ما منافع فرهنگیان در صندوق ذخیره است البته هنوز چیزی ثابت نشده و هر چه هست در حد اظهار نظر افراد است.
  وزیر آموزش و پرورش در خصوص تغییر اعضای هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان افزود: مدت عضویت هیأت مدیره و مدیرعامل این صندوق دو سال است که در اسفند سال گذشته که جلسه هیأت امنا برگزار شد، آن دو سال منقضی شده است و به طور طبیعی می توانیم نسبت به ترمیم اعضای هیأت مدیره اقدام کنیم .

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.