• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » جزئیات ترخیص خودروها و موتور سیکلت‌های توقیفی
  کد خبر : 1915486

  جزئیات ترخیص خودروها و موتور سیکلت‌های توقیفی

  جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: ستادهای ترخیص خودرو تهران در هفته نیروی انتظامی تا ساعت ۱۶ فعال هستند. سرهنگ حسن عابدی اظهار داشت: پس از دستور فرمانده نیروی انتظامی در خصوص ترخیص خودروها و موتور سیکلت های توقیفی در هفته نیروی انتظامی اقدامات ویژه برای ترخیص این خودروها از صبح امروز انجام شد. وی…

  جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: ستادهای ترخیص خودرو تهران در هفته نیروی انتظامی تا ساعت ۱۶ فعال هستند.

  ۴۱
  سرهنگ حسن عابدی اظهار داشت: پس از دستور فرمانده نیروی انتظامی در خصوص ترخیص خودروها و موتور سیکلت های توقیفی در هفته نیروی انتظامی اقدامات ویژه برای ترخیص این خودروها از صبح امروز انجام شد.
  وی ادامه داد: تمامی موتور سیکلت ها و خودروهای توقیف شده از سوی پلیس که منع یا دستور قضایی برای توقیف آنها وجود ندارند تا پایان هفته با مراجعه مالکان خودرو به ستادهای ترخیص در سطح شهر تهران از توقیف خارج می شوند.
  به گفته جانشین رئیس پلیس راهور تهران این طرح شامل خودروها و موتور سیکلت هایی می شود که از سوی یگان های مختلف نیروی انتظامی به علت ارتکاب تخلف از یک روز تا یک هفته توقیف شده اند. مالکان این خودروها باید تمامی مدارک قانونی را هنگام ترخیص به همراه داشته باشند.
  عابدی با بیان تقویت نیروهای حاضر در ستادهای ترخیص شهر تهران، گفت: تا پایان هفته تمامی مراکز ترخیص خودرو و موتور سیکلت راهور شهر تهران با افزایش ساعت کار تا ساعت ۱۶ به شهروندان خدمات دهی می کنند.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.