• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » برگزاری جشن عاطفه ها در ۱۰۰ هزار مدرسه کشور
  کد خبر : 1915289

  برگزاری جشن عاطفه ها در ۱۰۰ هزار مدرسه کشور

  قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی کشور با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها امروز در سطح ۱۰۰ هزار مدرسه کشور برگزار می شود، گفت: کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانش‌آموزان بلافاصله در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع خواهد شد. داود روستایی قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور در خصوص «برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس کشور»، اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها امروز…

  قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی کشور با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها امروز در سطح ۱۰۰ هزار مدرسه کشور برگزار می شود، گفت: کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانش‌آموزان بلافاصله در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

  ۱۵
  داود روستایی قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور در خصوص «برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس کشور»، اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها امروز در سطح ۱۰۰ هزار مدرسه اجرا می‌شود که این جشن کار مشترک سازمان دانش‌آموزی و کمیته امداد امام خمینی(ره) است که با کمک دانش‌آموزان، معلمان و مدیران مدارس اجرایی خواهد شد.
  وی با بیان اینکه مراسم نمادین جشن عاطفه‌ها امروز در شهر قم و با حضور حمیدرضا کفاش معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش برگزار می‌شود، افزود: هدف اصلی برگزاری این جشن، انتقال فرهنگ انفاق به دانش‌آموزان در سطح مدارس است.
  روستایی یادآور شد: تمامی هدایایی که به صورت نقدی و یا غیرنقدی در مدارس جمع‌آوری می‌شود، بلافاصله توسط شورای مدرسه در بین دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه و در صورت عدم وجود دانش‌آموزان نیازمند در این مدارس، با کمک انجمن اولیاء و مربیان بین دانش‌آموزان همان شهر توزیع می‌شود.
  قائم مقام سازمان دانش‌آ‌موزی تأکید کرد: تمامی عملیات اجرایی جشن عاطفه‌ها در مدارس کشور توسط دانش‌آموزان پیشتازان و فرزانگان انجام خواهد شد که شامل طراحی صندوق و توزیع بین دانش‌آموزان مدارس است؛ ضمن اینکه دانش‌آموزان پاکت‌هایی برای جمع‌آوری کمک‌های والدین خود به منازل برده و نسبت به جمع‌آوری این کمک‌ها اقدام می‌کنند.
  روستایی با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزان در سال تحصیلی گذشته تصریح کرد: در سال تحصیلی گذشته در جشن عاطفه‌ها ۲۲ میلیارد تومان وجه نقد جمع‌آوری شد که بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.