• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو , اقتصادی » پیش فرض هایی برای ایجاد تحول در بازار خودرو ایران
  کد خبر : 1915240

  پیش فرض هایی برای ایجاد تحول در بازار خودرو ایران

  یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است باید هدف از تولید خودروهای جدید علاوه بر پاسخ گویی به نیاز بازار داخل تصاحب بازارهای صادراتی در منطقه باشد

  ۷۳۲۴۲_orig

  به گزارش ایران ویج محمد تقی احمدیان در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اظهار داشت : برای دستیابی به این هدف لازم است تا در حوزه طراحی و تحقیق و توسعه در صنعت خودرو سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد.

  وی تصریح کرد : در این شرایط هر گونه تحول در سرمایه گذاری و عرضه محصولات جدید و متنوع و جذب بازارهای داخلی و منطقه ای می تواند شرایط کنونی بازار خودرو ایران را تغییر داده و تحولی در این بخش ایجاد نماید.

  وی خاطر نشان کرد : پیش بینی می شود با توسعه روابط و افزایش همکاری ها شاهد ایجاد رقابت و توسعه بازار خودرو ایران باشیم.

  وی تاکید کرد : البته در جریان توسعه همکاری با شرکتهای خارجی باید موضوع تنوع در تولیدات مشترک هدف قرار گیرد تا به سهولت بازار ایران ، تبدیل به مرکزی برای فروش خودروهای خارجی نشود.

  وی همچنین به نقش همکاری ها در توسعه ظرفیت سازی در صنعت خودرو ایران پرداخت و خاطر نشان کرد : البته ظرفیت تولید در صنعت خودرو ایران از رقم مناسبی برخوردار است اما انتظار می رود با توسعه همکاری ها شاهد افزایش ظرفیت های جدید در صنعت  خودرو ایران باشیم.

  عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف در ادامه یاد آورشد : قطعا توسعه همکاری های مشترک و ایجاد بازار رقابتی در کشور جلب رضایت مصرف کنندگان داخلی را نیز به همراه خواهد داشت.

  احمدیان افزود : خودروسازان داخلی باید فرصت همکاری با خودروسازان اروپایی را به سکوی پرتابی برای کیفی سازی محصولات آتی تبدیل نمایند.

  وی گفت : البته انتظار می رود در همکاری های جدید ساخت داخل مورد توجه بیشتری قرار گرفته تمرکز و سرمایه گذاری شرکت  در راستای توسعه درصد داخلی سازی محصولات جدید باشد.

  وی تصریح کرد : امروز به جای ورود محصولی جدید به بازار ، باید هدف اصلی ورود تکنولوژی تولید و توسعه توان قطعه سازان داخلی باشد چرا که حرکت در این مسیر است که ایران را در رده خودروسازان جهانی قرار خواهد داد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.