• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » برنامه آینده صدا و سیما فعالیت بر روی فضای مجازی است
  کد خبر : 1915061

  برنامه آینده صدا و سیما فعالیت بر روی فضای مجازی است

    به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی صداوسیما، دکترعسکری در مراسم بهره برداری از ۴ طرح فنی در بندرعباس گفت: برنامه آینده صدا و سیما فعالیت بر روی فضای مجازی است که پروژه های تلویزیون تعاملی و ارائه سرویس های متعدد بر بستر فضای مجازی از جمله این برنامه ها است. رییس…

  برنامه آینده صدا و سیما فعالیت بر روی فضای مجازی

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی صداوسیما، دکترعسکری در مراسم بهره برداری از ۴ طرح فنی در بندرعباس گفت: برنامه آینده صدا و سیما فعالیت بر روی فضای مجازی است که پروژه های تلویزیون تعاملی و ارائه سرویس های متعدد بر بستر فضای مجازی از جمله این برنامه ها است.

  رییس رسانه ملی گفت: با توجه به تاثیر روز افزون فضای مجازی بر زندگی مردم، سازمان برنامه های گسترده ای در این زمینه در نظر گرفته است که به تدریج انجام می شود.

  وی افزود: با توجه به رقابت سنگین رسانه ای در دنیای امروز باید معماری رسانه ای صداوسیما را کامل کنیم که تکمیل پوشش دیجیتال بخشی از این معماری است.

  دکترعسکری گفت: امروز با بهره برداری از طرح های توسعه پخش دیجیتال مرکز خلیج فارس، ۱۲ منطقه این استان پهناور می توانند از خدمات پخش دیجیتال بهره مند می شوند که این بخشی از تکمیل پوشش دیجیتال در کشور است.

  رییس رسانه ملی افزود : هرمزگان با توجه به مرزی بودن و اهمیت ویژه ای که دارد برای سازمان صدا وسیما در اولویت است و تکمیل پوشش دیجیتال در هرمزگان با اولویت انجام خواهد شد.

  مدیر کل صداوسیمای مرکز خلیج فارس نیز در مراسم راه اندازی این طرحها گفت: مهمترین این طرح ها راه اندازی دوازده سامانه تلویزیونی دیجیتال است.

  مهندس مهران جلائی افزود: با راه اندازی این سامانه ها،شانزده روستای هرمزگان در شهرستانهای جاسک، بشاگرد و سیریک با جمعیت چهار هزار و هشتصد و نود وسه نفر ، برای نخستین بار شبکه های صدا و سیما را دریافت می کنند.

  وی گفت: برای اجرای این طرح ها هفتاد میلیارد ریال هزینه شده است.مدیرکل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس گفت: با بهره برداری رسمی از این سامانه ها، پوشش تلویزیونی دیجیتال برای شصت و پنج هزار نفر از مردم شرق هرمزگان و اهالی شهر زرآباد سیستان و بلوچستان فراهم شد.

  مهندس جلائی افزود : میزان پوشش شبکه های دیجیتال در هرمزگان از ۸۶ و پنجاه و شش صدم درصد به ۹۰ درصد افزایش یافت.

  وی گفت: با بهره برداری از این طرحها پوشش پخش دیجیتال برای ۶۰۰ هزارنفر از مردم هرمزگان به ۲۷شبکه افزایش یافت. سه طرح نوسازی تجهیزات پشتیبانی صدا و تصویر از دیگر طرحهایی است که با حضور رئیس رسانه ملی در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس به بهره برداری رسید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.