• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بد‌ترین زندان‌های اروپا در کشور فرانسه
  کد خبر : 191495

  بد‌ترین زندان‌های اروپا در کشور فرانسه

  بد‌ترین زندان‌های اروپا در کشور فرانسهReviewed by Aryan on Dec 9Rating: پرس تی وی: سازمان نظارت بین‌المللی بر زندان‌ها، از فرانسه به دلیل ناتوانی در حل و فصل مشکلات در زندان‌های شلوغ در این کشور انتقاد کرد. سازمان نظارت بین‌المللی بر زندان‌ها با انتقاد از موارد گسترده نقض حقوق بشر در زندان‌های فرانسه، در آخرین…

  بد‌ترین زندان‌های اروپا در کشور فرانسهReviewed by Aryan on Dec 9Rating:

  پرس تی وی: سازمان نظارت بین‌المللی بر زندان‌ها، از فرانسه به دلیل ناتوانی در حل و فصل مشکلات در زندان‌های شلوغ در این کشور انتقاد کرد.

  سازمان نظارت بین‌المللی بر زندان‌ها با انتقاد از موارد گسترده نقض حقوق بشر در زندان‌های فرانسه، در آخرین گزارش خود آورده است: فرانسه بالا‌ترین آمار تلاش برای خودکشی را در مقایسه با دیگر کشورهای اروپای غربی به خود اختصاص داده است.

  فرانسه با داشتن ۶۸ هزار زندانی، یکی از بالا‌ترین آمارهای زندانیان را در اروپا دارد؛ فقط در سال گذشته میلادی، بیش از یک‌صد زندانی فرانسوی اقدام به خودکشی کردند.

  گابریل موئسکا از مقام‌های رسمی سازمان نظارت بین‌المللی بر زندان‌ها گفت: سرپرست‌های ویژه زندان‌های فرانسوی خود جنایتکار هستند؛ چرا که آن‌ها قوانین و حقوق زندانیان را رعایت نمی‌کنند و این غیر قابل قبول است.

  گزارش سازمان نظارت بین‌المللی بر زندان‌ها فاش کرده است که ۲۰ درصد از زندانیان فرانسوی از بیماری‌های روانی رنج می‌برند و ۳۳ درصد از آن‌ها به مواد مخدر اعتیاد دارند.

  آمار زندانیان در فرانسه پیش‌تر در مقایسه با آمار متوسط جهانی چندان بالا نبود، اما در دوره وزیر کشوری نیکلا سارکوزی و تصمیم وی به اتخاذ مجازات سخت برای جرایم کوچک، این آمار ییش از پیش روند رو به رشد را آغاز کرد.

  استفان گیان، یکی دیگر از مقام‌های سازمان نظارت بین‌المللی بر زندان‌های اروپا نیز گفت: تمامی مطالعات نشان می‌دهد که زندان اثر غیرسازنده دارد؛ چرا که برای افرادی که زمان بیشتری را در زندان سپری می‌کنند فرصت برای ارتکاب جرم بیشتر است.

  محققان می‌گویند که دو سوم زندانیانی که دوره کوتاه مدت را سپری می‌‎کنند فقط به دلیل ورود غیرقانونی به کشور زندانی شده‌اند؛ این در حالی است که ۷۰ درصد از زندانیانی که حبس طولانی مدت را سپری می‌کنند، عرب تبار هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.