• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تناسب و زیبایی , سبک زندگی » پوستی خوش رنگ و زیبا با یک نوشیدنی موثر طب سنتی
  کد خبر : 1914870

  پوستی خوش رنگ و زیبا با یک نوشیدنی موثر طب سنتی

  داشتن پوستی زیبا و خوش رنگ یکی از آرزوهای هر خانمی است. به راحتی با دستور طب سنتی یک نوشیدنی درست کنید و با خوردن آن پوست تان را زیبا و خوش رنگ کنید. نوشیدنی برای خوش رنگ کردن پوست یک متخصص طب سنتی دستور ساده و خوشمزه برای خوش رنگ شدن پوست را تشریح…

  پوستی خوش رنگ و زیبا با یک نوشیدنی

  داشتن پوستی زیبا و خوش رنگ یکی از آرزوهای هر خانمی است. به راحتی با دستور طب سنتی یک نوشیدنی درست کنید و با خوردن آن پوست تان را زیبا و خوش رنگ کنید.

  نوشیدنی برای خوش رنگ کردن پوست

  یک متخصص طب سنتی دستور ساده و خوشمزه برای خوش رنگ شدن پوست را تشریح می‌شود. مهراد کریمی متخصص طب سنتی درباره نوشیدنی برای خوشرنگ شدن پوست اظهار داشت: یک دستور ساده و خوشمزه برای خوش رنگ شدن پوست در مخزن الادویه عقیلی خراسانی آمده است.

  به گفته وی یک خیار بوته‌ای بزرگ را برداشته و آبش گرفته شود, سپس ۶ عدد میخک را پودر کرده و داخل آب خیار ریخته و ۲۴ ساعت خیسانده شود و بعد از ۲۴ ساعت داخل لیوان ماءالعسل ( یک استکان عسل را با دو استکان آب، روی حرارت قرار داده تا آرام آرام بجوش آید و در حین جوشیدن کف آنرا بردارید. هرگاه به یک سوم رسید از روی حرارت پایین آورید. ) بریزند و مصرف کنند. لازم به ذکر است که این دستور برای مداومت نیست و بیش از ۵ روز آن را انجام داده نشود.

  نکات قابل توجه در تهیه این نوشیدنی
  کریمی ادامه داد: البته روش بهتر این است که ۶ شیار کوچک داخل خیار بوته‌ای بزرگ ایجاد کنید و بعد داخل هر شیار یک عدد میخک بگذارید و بعد از ۲۴ ساعت میخک‌ها را خارج کنید و آب خیار را بگیرید و با ماءالعسل مصرف کنید.

  خواص این نوشیدنی
  وی اضافه کرد: این نوشیدنی موجب خوش رنگ شدن پوست, باز شدن انسدادهای کبدی,کاهش نفخ,کاهش گرگرفتگی و بهبود بعضی از انواع از تپش قلب می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.