• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » پسری با همدستی دایی‌اش، پدرش را کشت
  کد خبر : 1914760

  پسری با همدستی دایی‌اش، پدرش را کشت

  مردی که با همدستی دایی خود پدرش را در شیراز به قتل رسانده بود، تحت تعقیب قرار گرفت. روز دوشنبه از یکی از بیمارستان های شیراز به ماموران خبر رسید، مردی که با ضربات چاقو مجروح شده بود پس از اینکه خودش به بیمارستان مراجعه کرده به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است. پس…

  مردی که با همدستی دایی خود پدرش را در شیراز به قتل رسانده بود، تحت تعقیب قرار گرفت.

  ۲۸

  روز دوشنبه از یکی از بیمارستان های شیراز به ماموران خبر رسید، مردی که با ضربات چاقو مجروح شده بود پس از اینکه خودش به بیمارستان مراجعه کرده به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است.

  پس از اعلام این گزارش ، موضوع به بازپرس ویژه قتل گزارش شد و او به همراه تیم تجسس پلیس آگاهی به بیمارستان مورد نظر که در یکی از خیابانهای مرکزی شیراز بود، مراجعه کردند.

  قربانی مرد میانسالی بود که جسدخون آلودش در سردخانه بیمارستان بود. هیچ آثاری از درگیری دیده نمی شد و این نشان می داد که وی غافلگیر شده و نتوانسته مقاومتی کند.

  پس از بررسی دقیق صحنه جنایت به دستور بازپرس پرونده ،جسد این قربانی که اصابت ضربات چاقو بر روی بدنش مشهود بود به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای به دست آمدن سرنخی آغاز شد.

  در بررسی های تخصصی پیرامون این موضوع فاش شد که چند ساعت قبل از فوت مرد میانسال در حالی که چاقو خورده و زخمی بوده خودش به تنهایی به بیمارستان آمده و درخواست کمک کرده است.

  با سرنخ هایی که ماموران به دست آورده بودند توانستند خانواده مقتول را شناسایی کنند. تحقیقات بر روی روابط وی با خانواده اش متمرکز شد و فاش شد که وی مدت ها قبل پس از مرگ همسر اولش با زن دیگری ازدواج کرده که ماحصل این ازدواج یک پسر است.

  همچنین ماموران در ادامه دریافتند که این پسر با پدرش اختلاف داشته از این رو احتمال دادند که وی در جریان قتل پدرش است در حالی که تجسس های پلیسی در این خصوص ادامه داشت ماموران باخبر شدند که پسر قربانی به عنوان تنها مظنون این جنایت از زمان حادثه با دایی اش فرار کرده است.

  از این رو فرضیه دست داشتن این دو نفر در جنایت مطرح شد.

  گفتنی است در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری دو مظنون این جنایت ادامه دارد.

  منبع : خبرآنلاین

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.