• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » اوقاف ایران و بوسنی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند
  کد خبر : 1914703

  اوقاف ایران و بوسنی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند

  همزمان با سفر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشورمان به بوسنی و هرزگووین روسای ۲ سازمان اوقاف و امور خیریه ایران و بوسنی تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک امضا کردند. یاداشت تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران و سازمان جمعیت اسلامی بوسنی و هرزگووین امروز به امضاء رسید. حجت الاسلام…

  همزمان با سفر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشورمان به بوسنی و هرزگووین روسای ۲ سازمان اوقاف و امور خیریه ایران و بوسنی تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک امضا کردند.

  ۲۰
  یاداشت تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران و سازمان جمعیت اسلامی بوسنی و هرزگووین امروز به امضاء رسید.

  حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف کشورمان روز دوشنبه به دعوت «سنائید زاییمویچ» رئیس اوقاف جمعیت اسلامی بوسنی به این کشور سفر کرده بود.

  حسن ربیعی سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشورمان با بیان اینکه یکی از رویکردهای این سازمان در راستای اهداف بلند جمهوری اسلامی ایران، گسترش و تعمیق وحدت بین مسلمانان و حفظ هویت اسلامی است گفت: این تفاهم نامه به منظور تبادل تجربیات در زمینه مسائل وقف بین ۲ کشور و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و بهره‌گیری از توانایی‌های علمی و پژوهشی و تقویت همکاری‌های مشترک در عرصه ترویج فرهنگ وقف امضاء شده است.

  مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان اوقاف برگزاری سمینارها و نشست‌های دوجانبه، کارگاه‌های آموزشی در زمینه احیاء و ارتقاء بهره‌وری موقوفات، حمایت و اجرای طرح‌های تحقیقاتی مشترک درباره وقف، تبادل تجربه و همکاری در زمینه حفظ و نگهداری اسناد و تبادل تجربیات و همکاری در خصوص موسسات خیریه و تشکل‌های غیر دولتی را از دیگر اهداف و موضوعات این تفاهم نامه برشمرد.

  ربیعی با بیان اینکه یکی دیگر از محورهای این تفاهم نامه تبادل تجارب طرفین در زمینه استفاده بهینه از عواید موقوفات است تصریح کرد: همکاری پیرامون اولویت‌های پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و بررسی راههای سرمایه‌گذاری در بازار بورس و سهام از دیگر محورهای این یادداشت تفاهم نامه است.

  سخنگوی سازمان اوقاف با اعلام تشکیل کمیته اجرایی مشترک مرکب از کارشناسان ۲ سازمان تصریح کرد‌: این تفاهم‌نامه در ۶ ماده و ۱۸ بند تنظیم شده و به امضاء حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران و «حسین افندی کاوا زویچ» رئیس العلماء و رئیس سازمان جمعیت اسلامی بوسنی و هرزگوین رسیده است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.