• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بررسی تخلفات ساختمانی مجتمع تجارت فردوسی
  کد خبر : 1914669

  بررسی تخلفات ساختمانی مجتمع تجارت فردوسی

  نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از عدم صدور پایان کار برای “مجتمع تجارت فردوسی” به دلیل تخلفات ساختمانی خبر داد. محمدمهدی تندگویان درخصوص آخرین وضعیت مجتمع تجارت جهانی فردوسی که به دلیل نقص موارد ایمنی از فعالیت آن جلوگیری شده بود، گفت: نظام فنی ـ مهندسی در آخرین مکاتبه خود ایمنی…

  نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از عدم صدور پایان کار برای “مجتمع تجارت فردوسی” به دلیل تخلفات ساختمانی خبر داد.

  ۱۶
  محمدمهدی تندگویان درخصوص آخرین وضعیت مجتمع تجارت جهانی فردوسی که به دلیل نقص موارد ایمنی از فعالیت آن جلوگیری شده بود، گفت: نظام فنی ـ مهندسی در آخرین مکاتبه خود ایمنی این سازه را تایید کرده و بنا به استناد نامه این سازمان موضوع عدم ایمنی این سازه مرتفع شده است.
  نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه موضوع تخلفات این مجتمع تجاری همچنان پابرجاست و پرونده در شهرداری منطقه در حال بررسی است، گفت: هنوز منطقه ۱۲ به دلیل پابرجا بودن تخلفات ساختمانی این پروژه همچون عدم تامین پارکینگ، پایان کاری برای این ساختمان صادر نکرده است اما با توجه به نامه نظام فنی – مهندسی، مشکل ایمنی این سازه مرتفع شده است.

  منبع : ایسنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.