• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار , اخبار , اینترنت و ای تی » زاکربرگ تصاویری از مرکزداده فوق پیشرفته فیسبوک منتشر کرد + گالری عکس
  کد خبر : 1914635

  زاکربرگ تصاویری از مرکزداده فوق پیشرفته فیسبوک منتشر کرد + گالری عکس

  مدیرعامل فیسبوک در یک پست ناگهانی در تاریخ ۲۸ سپتامبر روی حساب کاربری خود برای اولین بار تصاویری رویایی و خارق‌العاده از مرکزداده Luleå فیسبوک در سوئد منتشر کرد.

  ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۱۳

  در این تصاویر بخش‌های مختلف مرکزداده فیسبوک به نمایش گذاشته شده‌اند و نشان می‌دهند چگونه این شرکت با استفاده از هوای سردسیری یک شهر در نزدیکی قطب شمال دست به خنک‌سازی مرکزداده زده است. مارک زاکربرگ در پست خود می‌گوید این مرکزداده به اندازه ۶ زمین فوتبال امریکایی است و حدود ۱۰ درصد کارآمدتر و ۴۰ درصد مصرف انرژی کمتری نسبت به مراکزداده سنتی دارد.

  در ادامه می‌توانید تصاویر مرکزداده فوق پیشرفته فیسبوک را ببینید. مطمئنا در آینده جزییات بیشتری درباره این مرکزداده و فناوری‌های به‌کارگرفته شده در آن منتشر می‌شود ولی همین تصاویر علی‌رغم نشان دادن توانایی فنی فیسبوک؛ فضایی خشک، تاریک و خالی از کارمند و جنب‌وجوش را نشان می‌دهند و بیشتر به مراکزداده زیرزمینی مخفی شباهت دارند.

  ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۱۲ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۸ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۹ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۱۰ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۵ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۶ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۷ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۲ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۳ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۴ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۰ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۱ ۱۴۷۵۰۹۷۱۹۴_۱۱

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.